SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana dowodu a rekrutacja do Policji

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Hej,
Nie wiem czy odpowiedni dział, ale tu wydaje mi się ok.
Otóż złożyłam dokumenty do Policji, byłam na spotkaniu informacyjnym, testy ustalone. Tylko. Pomiędzy spotkaniem inf a złożeniem dokumentów zniszczył mi się dowód osobisty i go wymieniłam. Wiem, że muszę iść na Komendę w której zostawiłam dokumenty z oświadczeniem o zmianie dowodu...Tylko nie wiem zupełnie jak to napisać-dodam, ze nie zmieniły mi się dane tylko sam numerki Była bym wdzięczna za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 240 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12135
Na razie daj sobie z tym spokój. Jak się dostaniesz to uzupełnisz wszystkie dane w kadrach swojej jednostki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
Zmieniony przez - ndw agroo8 w dniu 2010-02-17 11:01:40

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
Właśnie babka mi kazała przynieść przed testami to oświadczenie. Ale już nie ważne-byłam dziś. Temat można zamknąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw czy kompleks sztangowy przy treningach muay thai

Następny temat

zyczenia z okazji roku tygrysa

WHEY premium