SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Olcyn-nie pisz żadnych nazwisk policjantów tutaj,bo mogą sobie tego nie życzyć.Posta napisz jeszcze raz ,ale bez nazwiska pani psycholog.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Mam pytanie:
Po PZP trzeba czekac na telefon ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
janus81 musisz przeczytać dany tekst i potem masz pytania do niego, musisz zapamiętać najwięcej szczegółów. Teksty nie są zbyt skomplikowanie, bynajmniej mi się sprawiły większych trudności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
słaby 56- sorki masz rację
A więc jestem po TSF, MS, WZ oraz ABO. Teraz czeka mnie spotkanie z panią psycholog w Poliklinice MSWiA w Katowicach i nie wiem czego się spodziewać?!!!, nie chciałbym być zaskoczony :p, może ktoś wie co nieco na ten temat? byłbym bardzo wdzięczny:),
Ten wątek nie jest raczej na forum opisany. Wiem tylko tyle że są tam jakieś testy w stylu "na inteligencję" ale nic dokładniej. Proszę o wypowiedzi, Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Mam jeszcze pytanie do ludzi którzy zdawali MS w Poznaniu ile to może trwać bo bedę musiał wykupić w parkomacie bilet a nie wiem na ile czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 896
janus81

MS wszędzie trwa tyle samo...możesz wykupić na 3 godziny i spokojnie myśleć wyłącznie o teście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
Jak znajdziesz przy Kochanowskiego wolną miejscówkę to powodzenia :D Ostatnio stałem na parkingu pod blokami obok Poznańskiej.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
no jak byłem pierwszy raz na spotkaniu organizacyjnym to trochę mi zajęło zanim coś wolnego znalazłem ale się udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
Może stań sobie na strzeżonym na Mickiewicza? Problem z głowy, a nie specjalnie drożej.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
placebo111 to nawet dobry pomysł wiesz ile tam kosztuje godzina ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium