SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja przesłałem...Innej koleżance także

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
I to jest w tym wszystkim najgorsze..mówią do widzenia, a biedny człek zachodzi w głowę o co też mogło chodzić. Bez sensu...

Tak na marginesie to mam małe pytanie. Czy wiecie może jak wygląda sprawa z tatuażami? Zawsze mi mówiono, że do policji to nic nie można mieć. Potem powtarzano, że nic nie może zza munduru wystawać. W to uwierzyłam. Jakiż był mój szok, gdy patrzę na zdjęcie w gazecie zrobione przy okazji składania wieńców po tragedii smoleńskiej- a tam stoi kobitka w mundurze, a na całej łydce tatuaż! To jak to w końcu jest?

Zmieniony przez - olaluna w dniu 2010-06-24 18:32:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
bry :D
Kurcze prawie rok mnie tu nie było :)
Piękny nowy temat,rozpisaliście sie że mam czytania na kolejnych kilka wieczorów ale czas brać sie do roboty
zaczynam znów przygodę po poprzednim nieudanym podejściu :)
Buziaki Słaby za temat :-*

KWP Opole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 408
masakera do ktorej KW skladalas papiery?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
KWP Wrocław czy to ważne?
to jak można się odwołać i do kogo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
donatella - z tego co wiem w ksp możesz mieszkać na teranie jednostki w Piasecznie, albo w hotelu policyjnym bodaj na pradze. Jak dla mnie to porażka, pracować w jednym miejscu i mieszkać. Nie masz żadnej odskoczni, ciągle marynujesz się w tym samym sosie, dużo lepszą opcją jest wynajęcie w kilka osób mieszkania.

masakera - odwołać się zawsze warto przecież nie masz nic do stracenia. Proponuję pojechać do twojej sekcji ds. doboru i się dowiedzieć dlaczego postępowanie zostało przerwane. Nie zawsze chcą powiedzieć, ale czasami się udaje. Ja bym próbował.

olaluna - co do tatuaży. Ze mną na komisji był chłopak który miał dziarę na całe plecy i psychiatra nie robił mu problemów. Wszytko zależy do lekarza i treści tatuażu. Jeśli masz jakieś ideologiczne typu swastyki (to na pewno nie) lub inne dziwne treści to możesz mieć problemy, ale w przypadku standardowego wzoru nie powinno być kłopotów :)

ps. Nie wiem czy to dla was jakaś nowość czy w tej kwestii już wszytko jest jasne ale, jeśli chodzi o csp Legionowo to szp-3 (czyli nowy kurs podstawowy) przychodzi 27.07 to informacja podana do wiadomości obecnym kursantom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Vex a jak wygląda zakwaterowanie w Legionowie w czasie trwania kursu. Jaki styl- akademik, garnizon WP, motel ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
dzięki Vex temat do przemyślenia

najlepsza kandydatka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
slawek - zakwaterowanie na styl akademika. Bloki 49 i 48 mają 3osobowe pokoje z z łazienkami na zewnątrz. Blok nr 5 2osobowe z łazienkami w środku. Ogólnie nie jest źle :)

donatella - myślę, że jeśli to jest twój jedyny kłopot przy doborze to śmiało składaj :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium