SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
vwx jesteś mega szczęściarzem!!! tak mało czasu minęło od momentu gdy złożyłeś papiery a tu czekasz na przyjęcie. ja się zmagam z rekrutacją od maja zeszłego roku. gratki :) jak możesz to odezwij się na mojego maila mam do ciebie kilka pytań i dopóki cię nie wychaczą z chęcią bym skorzystała z twojej wiedzy. heh jeśli będziesz miał ochotę na pomoc \;) [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Powiedzcie mi jeszcze . Moja dziewczyna chce zostać policjantką. Ma brata alkoholika i jej tato też był alkoholikiem i ponad 20 lat temu popełnił samobójstwo. Ma to coś do tego? Będzie jej trudniej się dostać? A może niech się nie przyznaje że wie że tato popełnił samobójstwo? Może niech mówi , że zmarł normalnie ? Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Różne problemy ludzie mają ze swoją rodziną. Ja sam mam ich niemało. Prawdy nie należy unikać, bo i tak to sprawdzą tym bardziej jeśli cokolwiek z przeszłości rodziny było w policyjnych kartotekach. Ja bym mówił prawdę, w końcu to ludzie w kadrach decydują czy to jest istotne czy też nie. W każdym razie lepiej powiedzieć o takich faktach ze swojego życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Tak w piątek ma zapaść decyzja więc albo euforia albo żałoba Na razie trzymajcie kciuki bo jutro bronię pracy magisterskiej

Fakt trzeba przyznać, że ksp ma fory. Wszystko idzie bardzo szybko, a do tego największa liczba miejsc i najmniej punktów trzeba zdobyć :) Od maja rekrutacja to rzeczywiście masakra

Siwy - popieram co mówi Pawuniu. W tym przypadku proponuję mówić prawdę. Nie wydaje mi się żeby to były sprawy, za które mieli by ją odstrzelić, a na kłamstwie może się duuuużo bardziej przejechać. Po co kłamać jak nie trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 212
vex kiedy skladales abo? dostales moze tel z prosba o przeslanie oswiadczenia ze dane zawarte w ankiecie sa wciaz aktualne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Już dokładnie nie pamiętam ale było to coś ok. 2 miesięcy temu. Ostatnio nikt mnie nie prosił o przesłanie żadnego oświadczenia. Ale jakieś 3-4 tygodnie temu musiałem udać się do kancelarii tajnej i napisać oświadczenie o swoim ojcu: że nie utrzymuję z nim kontaktu i nie mam żadnych jego danych itp. Wtedy też mi powiedzieli, że z ich strony już raczej żadnych problemów nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 212
aha dzieki, bo do mnie wlasnie w poniedzialek dzwonili a ankiete skladalem 22 stycznia, mysle ze wszystko jest ok i to oswiadczenie jest potrzebne w kontekscie kwietniowego naboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Ja pierddd.. Może pójdę to KSP .. I się potem przeniosę .. Ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Tylko pamiętaj, w myśl znanego niegdyś hasła: nie daj się nabić w butelkę z klejem ksp chętnie przyjmuje, ale czy wypuszcza...raczej niechętnie i rzadko po dłuższej służbie, ale to już temat na osobną dyskusję

Oświadczenie pewnie potrzebne było im do jakiś formalności, nie denerwuj się :)

Zmieniony przez - Vex w dniu 2010-04-14 23:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Siwydym-za dużo ludzi tak myśli,ze coś wykombinuje z przeniesieniem,ale z tego co wiem,to nic z tego.W KSP masz do odpękania 3 lata służby,nie wiem,czy każą podpisywać lojalki,bo takie informacje do mnie też doszły,ale podobno zobowiązujesz się,że po szkółce przez 3 lata nie będziesz się przenosił do innego garnizonu.Gdyby tego nie było,sam bym już kombinował ze stolicą... i pewnie dużo innych kandydatów z różnych regionów


Tu masz fragment odpowiedzi Pawunia chyba z 67 strony na pytanie NUCKA zadane stronę wcześniej.


W sumie nie po to robią nabór do KSP, żeby zaraz po szkoleniu połowa ludzi pouciekała do innych jednostek.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-04-15 10:34:27

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium