SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496767

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Sajack - Ja powiedziałem że żona uważa mnie za śpiocha ,bo lubię pospać do 9:30 w dni wolne od pracy.Albo że jak coś zaczynam lubię to doprowadzić do końca. Trzeba postarać się zamienić wady w niby zalety( tak pod policjię).
Tylko nie przesadźcie z tymi zaleto-wadami bo psycholog lubi być dociekliwy i ciągać za jęzor. Np. "Doprowadza pan wszystko do końca, a co jest pan taki mściwy i zażarty czy nie da się pan przegadać" A tu uwaga sidła mściwi, nie słuchający niemile widziani. Jakoś wybrnąłem mówiąc ze nic na siłę (uparty w granicach rozsądku) jak mi każą robotę zostawić i robić coś innego to spoko.
Poprostu uważąć co się mówi i żeby się nie pogryzło z tym co było na MS. Po to jest rozmowa z psycho. po MS by wychwycić nieścisłości.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
Jest tu ktoś po PZP i odpowie mi na pytanie z poprzedniej strony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Własnie wróciłam z WZ... zaliczony na 50 pkt. Moje pytania: Powiedzieć coś o sobie, dlaczego do policji, co bym zrobiła gdyby mój partner na służbie przyjął łapówkę, czego oczekuje od partnera na służbie, jakie cechy wykorzystam podczas patrolu, kto jest komendantem wojewódzkim (pytają o miasto z którego jesteście), z jakich 3 służb składa się Policja, pytań było więcej ale wynikają z rozmowy. Ogólnie wrażenia pozytywne, rozmowa luźna, komisja dwuosobowa, jakiś pan chyba z kadr i opiekunka. Podobno w Poznaniu ma być nabór w listopadzie, tak powiedziała opiekunka i kazała złożyć ABO i czekać...

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
Dzięki slaby 56 za odpowiedź o PZP ale ja skorzystam jeszcze raz z twojej dobroci pytajac o ilośc czasu jaką trwa badanie w PZP?pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Co do PZP,to z tego co pamiętam(miałem dwa lata temu) to trwał około 4-5 godzin.Później jeszcze każdy przechodził rozmowę z psychologiem i psychiatrą.Psycholog niektórym wmawiał różne rzeczy i patrzył jak ludzie reagują,ewidentnie próbując kogoś po prostu wk.urw.ićMi powiedział na wejściu,że nie zdałem testu,potem okazało się,że zaliczony.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
a co odpowiedziales gdy na wejsciu powiedział, że nie zdałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Spytałem się,czy jest możliwość odwołania się od tej decyzji,bo generalnie nie przyszedłem wypoczęty na testy,ponieważ rano o 7 zakończyłem pracęPsycholog powiedział mi,żebym usiadł i,że o tym porozmawiamy później,ale zada mi jeszce kilka pytań.Wtedy zacząłem przypuszczać,iż walnął ściemę...Zadawał mi pytania odnośnie mojego dzieciństwa,jakie było,jakie układy miałem z rodzicami jako natolatek,jak wyglądało moje życie zawodowe,pytał co sądzę o swojej rodzinie.Na koniec powiedział,żebym dał mu obiegówkę na której wpisał:"Nie ma przeciwskazań do służby w Policji".


Jednej dziewczynie psycholog wmawiał,że nie dopuści jej do pracy w Policji,bo on sądzi,że szuka ona jedynie miejsca,gdzie będzie mogła nawiązywać bliskie relacje damsko-meskieLaska była atrakcyjna i się musiała się naprodukować,że tak nie jestTeż dostała "zdolna".

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-09-24 16:40:33

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Mnie na wstępie poinformował że kogoś z naszej trzynastoosobowej grupy musi wyrzuć i miałem za zadanie przekonać Go że to nie ja jestem do odstrzału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
hej :) powiedzcie mi jak długo (mniej więcej)czeka się po złożeniu ABO na skierowanie do lekarza? muszę odczekać 2 miesiące (bo niby tyle czasu trzeba żeby mnie sprawdzili) czy bywa że okres czekania się skraca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
Ja dostałem skierowanie w dniu złożenia ABO
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium