SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
P.S czy to rozporządzenie wesło już w zycie czy nadal jest w projekcie?http://isp.policja.pl/portal/isp/88/685/Projekt_rozporzadzenia_MSWiA_zmieniajacego_rozporzadzenie_w_sprawie_postepowania.html

3) rozszerzono zakres testu wiedzy kandydata do słuŜby o zagadnienia dotyczące funkcjonowania organów władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej;
4) wprowadzono regulację, w myśl której kandydat do słuŜby kierowany jest na test psychologiczny, określający jego predyspozycje intelektualne i osobowościowe
do pełnienia słuŜby w Policji dopiero po uzyskaniu wyniku pozytywnego z etapu oceny sprawności fizycznej. PowyŜsze w znacznym stopniu przyczyni się do ograniczenia kosztów ponoszonych w związku z przeprowadzaniem wobec
kandydata do słuŜby testu psychologicznego przed potwierdzeniem, Ŝe posiada on odpowiednią sprawność fizyczną do tej słuŜby, a więc i ewentualną możliwością przerwania wobec niego postępowania kwalifikacyjnego
w przypadku uzyskania wyniku negatywnego z tego etapu;

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 266
Powiem wam że przyznanie sie przed mandatem o tym ze sie kandydat stara o przyjecie czasem nie jest złe, dzis mialam zdazenie gdzie koles mlody "szczyl" wrobil mnie w przyrysanie mu auta gdzie nie byla wina tylko po mojej stronie, ale ze ja ucieklam ( nie nazwalabym to ucieczka) bo on odszedl ja odjehalam i juz. No i zadzwonili do mnie zebym sie zglosila do Komendy. Przyznalam sie po czasie i spytalam czy nie chca w swojej firmie takiej kolezanki hehe I jeszcze zdobyłam sobie plusa a jego nastraszyli ze moga byc koszty w sadzie i dlugo trwac.... A on chyba myslał ze ja zaplace mu a w cale nie widac bylo u niego rysy w porownanju do mojego samochodu. Czasem nie sa zli i jeszcze kawe nawet zrobia :)


Teraz cos na temat TSF, czy jest ustalona lista kto pierwszy startuje czy poprostu kto chetny? I czy wszyscy sa na sali i opserwuja zdajacego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
kolejka jak kto chce, a niestety każdy na ciebie patrzy

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
Jaka jest polska policjantka?
1 http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=9344
2 http://www.policja.pl/portal/pol/1/51253/Bez_munduru.html

Zmieniony przez - pepe80 w dniu 2010-03-09 00:39:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
zulagula Jak byłem w Pile w lipcu to losowaliśmy numerki na karteczkach, i w tej kolejności startowaliśmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
dzis dzwonilem do kadr w sprawie multiselektu. pani powiedziala ze nie podaja wynikow telefonicznie ale prosze czekac na telefon. slyszalem ze jak pozytywny to dzwonia a ja negatywny to pismo przysylaja.
Moglby ktos to potwierdzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Ja dzwoniłem do Poznania po trzech dniach po MS. Prowadząca mnie opiekunka powiedziała czy zdałem , podała ile pkt. nabiłem na MS . Za dwa dni zadzwoniła z terminem WZ. 02.02.10 MS , 10.02.10 WZ

Zmieniony przez - pitt33 w dniu 2010-03-09 10:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
PITT33 to wychodzi na to ze mi nie pojdzie to lipa czekam na dalsze komentarze mojego postu i telefon z kwp. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
kabestan Tak nie podchodź do tego, bądź dobrej myśli. Może babka miała wredny dzięń i już. Powodzonka

Zmieniony przez - pitt33 w dniu 2010-03-09 12:12:02

Zmieniony przez - pitt33 w dniu 2010-03-09 13:01:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
witam, jestem po two i tsf w katowicach 27.02. Szukam osób które też zdawały w k-cach w tym terminie. Chciałem się dowiedzieć na kiedy mają wyznaczony MS, bo ja niestety dopiero w czerwcu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium