SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6774
krav mag gratuluję!! walka dokońca i o swoje dobrze o tobie świadczy :) pozdrawiam i może do zobaczenia na służbie :)

Nie ważne co powiesz.... ważne co zrobisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 129
witam :P mam takie pytanie jacy doktorzy na komisji lekarskiej są ? :> bo w ekspresowym tempie po wz zadzwonili żebym po skierowanie jechał i od razu pierwsze badania lekarskie ;] ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Krav_Mag gratuluję dopiąłeś swego:) Hmm oby nie trzeba było składać odwołania.. ale napisz jesli możesz czy po tym jak komisja lekarska przez tego żylaka określiła jako "niezdolny" miałeś termin 2 tygodnie na złożenie odwołania do WKL, to czy złożyłeś to odwołanie od razu i potem doniosłeś dokumenty po zabiegach, czy dopiero po zabiegu usunięcia żylaka złożyłeś to odwołanie razem z dokumentacją medyczną?

Zmieniony przez - identify1 w dniu 2011-03-02 17:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Czy ktoś robiący badania lekarskie na Komisje Lekarska w osrodku PZP w Wawie pamieta w jakie dni przyjmuja lekarze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
darboga - w zależności od województwa i komisji są to różni lekarze : ) w Rzeszowie trzeba było uporać się z laryngologiem, dermatologiem, stomatologiem, okulistą, neurologiem i chirurgiem. Po za tym zrobić RTG i EKG, no i podstawowe badania jak oddanie krwi, moczu i na końcu ocena przez przewodniczącego komisji wraz z badaniem ciśnienia.
identify1 - odwołanie złożyłem tydzień po nie zaliczonej komisji lekarskiej, z racji tego że nie byłem do końca przekonany czy uda mi się zabieg wykonać w szybkim tempie. Jednak gdy chirurg wyznaczył mi termin na 22 lutego, to pojechałem i złożyłem pisemne odwołanie w 2 egzemplarzach (pani nie chętnie, ale mi pomogła w tym jak to odwołanie ma wyglądać). Po 2 tygodniach od złożenia odwołania otrzymałem list z Krakowa, w którym napisali mi datę i godzinę na którą mam się zjawić na Komisji w Krakowie. Miałem ze sobą wziąć książeczkę wojskową, dowód i właśnie kartę informacyjną operacji. Tak więc dopiero pani na komisji w Krakowie zerknęła na tą kartę, później obejrzeli nogi i stwierdzili że jestem zdolny skoro żylak został usunięty : )

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
O, to fajnie krav, że Ci się udało. Ja jeszcze muszę czekać parę miesięcy i robię kolejne uderzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Krav_Mag mam pytanie masz może gdzieś na kompie jak to pismo ma wyglądać tak wrazie czego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 129
dzięki Krav ;] a powiedz mi jeszcze jedno w jakim szpitalu miałeś w krakowie tą komisje :> ? bo pewno bede musiał udeżać do tego samego i ile trwają te badania da sie to zrobić w dwa dni ? :> bo chodzi w wolne w praacy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
janus81 - odwołania piszesz w jakiej chcesz formie, musie się tylko na nim być: twoje dane, data, do kogo skierowane jest pismo, a później w treści tylko pierwsze zdanie ma być w formię : Odwołuje się od decyzji Komisji Lekarskiej w Rzeszowie na podstawie badań o numerze ... " a później w treści piszesz co uważasz : ) Jako takiego szablonu na to nie ma, ja napisałem po swojemu a później jak tam przyjechałem to babka mi poprawiła to co mi brakowało.

darboga - z odwołaniem jak się jedzie do Krakowa to już komisja nie bada wszystkiego, tylko to co w pierwszej Komisji mnie rzekomo skreślało ze służby. Także całość w Krakowie zajęła mi około 10 minut : ) a Komisja znajduje się przy Komendzie Wojewódzkiej w Krakowie.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
darboga - a co do zwykłych badań i komisji to ja miałem w Rzeszowie i całość badań zajęła mi 6 godzin : ) także jak się chce to da radę zrobić to w jeden dzień, ale zazwyczaj schodzi 2 dni bo nie zawsze wyniki z laboratorium są w ten sam dzień.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium