SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496864

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 154
to mozna sie gdzies logowac? nic o tym nie wiedzialem, a tez czekam na MS :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
amirra ja zauważyłem to tak gdzieś 2-3 tygodnie przed wyznaczonym terminem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
noob_lesiu - dzięki za sprostowanie za mnie : ) Nie jestem trochę w stanie tego pojąć jak kandydaci do służby non stop testy PZP mylą z MS... albo idą tam składać papiery w ciemno bo im nie zależy albo po prostu nie chce im się przeczytać chociażby na stronie głównej policji jak wygląda cała ścieżka rekrutacji...
Darboga - skoro jesteś po MS, to warto by było się zorientować co Cię jeszcze czeka, a nie wiedzieć tylko o WZ i niczym więcej się nie przejmować. Bo jeszcze trochę rekrutacji przed Tobą, a zdanie MS to nie wszystko.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Sukces MS zaliczony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7584
Mam banalne pytanie które muszę zadać po obejrzeniu tego filmiku



Czy faktycznie koniecznym wymogiem jest pokonanie toru w krótkich spodenkach a w długich nie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Interesujące pytanie : ) raczej to nie jest żaden wymóg, gdyż jak ja zdawałem to kobiety były w dresach. Mężczyzny nie przypominam sobie żadnego, raczej wszyscy byli w krótkich spodenkach. Ale czy to dla Ciebie jakiś problem w krótkich spodenkach zdawać ?

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7584
MAM CHUDE ŁYDKI I SIĘ WSTYDZĘ:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
janus81 gratulacje!! masz może jakieś konkretne wskazówki??ja czekam na termin już ponad 8 miesięcy:)dzięki za info:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
generalnie to nic nowego nie napiszę, trzeba być po prostu szczerym nie kłamać, a jak już kłamać to być konsekwentnym, no i uważam że nie należy zbytnio wgłębiać się w pytania bo w ten sposób to każde pytanie ma wiele znaczeń i można się pogubić. Trzeba też dobrze przemyśleć jakie cechy powinien mieć dobry policjant i znaleźć je u siebie a później starać się to ująć szczególnie w zadaniach w których trzeba wybrać od najbardziej pasujących do Ciebie do tych najmniej. Generalnie jak bym drugi raz podchodził to byłbym mądrzejszy mimo, że wiedziałem jakie będą pytania, no i w przypadku odpukać niepowodzenia nie poddawać się bo upór i chęć bycia policjantem to jedna z ważniejszych cech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
A ile pkt dostałeś?

Życie ciota

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium