SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 233
no mi na spotkaniu informacyjnym dawali numery do sekcji psychologów i mowili ze w pierwszym dniu powszednim po zdaniu TSF zadzwonić i sie umówić na MS tak jest w Rzeszowie bo znajomi mieli spotkania informacyjne w innych terminach też i maja tak samo sami dzwonić ;)
;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Yoogix-zapoznaj się z punktem 4 regulaminu forum...Tam jest coś o podawaniu maili,dlatego post Twój spada.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Mam takie pytanie... 9 sierpnia mam dzwonić do Radomia w sprawie ustalenia terminu 1 spotkania. Jaki ono ma charakter? Czysto informacyjny czy juz mam sie czegos spodziewac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
CzarnaAna a dużu było na TWO i TSF ludzików z Rzeszowa?czy dalej sluzba w policji to popularny u nas temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Aha rozumiem nie ma problemu:) Rzeczywiście zapomniałem o tym punkcie regulaminu.

do kojo6 : ja byłem 31 lipca w Pile i było około 60 osob:)

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Czy wiecie może dlaczego nie mogę się dodzwonić do Poznania? Ani moja opiekunka nie obiera ani nikt na dyżurce.. Co oni tam robią ?! Może ktoś z forum wie jakie oświadczenie muszę napisać z prośbą o ponowne wyznaczenie terminu TSW i TWO ? Prosze o pomoc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
może w tym czasie są zajęci próbuj dodzwonić się do swojej opiekunki i przedstaw jej swoją sytuacje ona najlepiej ci pomoże bo ci w dyżurce nie bardzo są w temacie. Spróbuj za godzinę lub dwie.

P.S ja też miałem problemy by się dodzwonić do swojej opiekunki w Poznaniu więc radze ci uzbroić się w cierpliwość

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 233
wiesz co... z tego co wiem raz w tygodniu jest spotkanie informacyjne w zaczerniu, rozdają skierowania z całego regionu KWP w Rzeszowie i z tego spotkania rozsyłają ludzi do Katowic i legionowa chyba ;p na kazda sobote na 3 grupy o godzinach 8, 11 i 14 na TSF i TWO na moim spotkaniu bylo jakies .. 80 osob no i każdy miał w jednym miesiącu w lipcu także można sobie pokalkulować ile wychodzi na jedna turę.. ;) ja testy miałam z ludzmi z śląskiego i mazowieckiego.. pomieszane wszystko ;) nie wiem ile było akurat z rzeszowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Yoogix - ok uzbrajam się w cierpliwość :) dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
a jak tam całą rekrutacja postępuje we Wrocławiu... nabrała tępa?
składam ponownie papiery po tym jak po przejściu całej rekrutacji (poza lekarzem) przerwano mi ją bez podania przyczyny... ponad rok starań w plecy :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium