SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
Krav_mag komisję mam zaliczoną pozytywnie, czekam na telefon żeby składać ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
janus81
chodzi Ci chyba o sześciany :) też czasu jest sporo na policzenie brakujących elementów, dasz radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
pepe80

No własnie nie wiedziałem czy to sześciany czy kwadraty, rozumie że chodzi o wyobraźnie przestrzenna w tym zadaniu ?
Jeszcze raz dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 896
@janus81
Jeśli chodzi o sześciany, to staraj się jak najszybciej policzyć brakujące elementy...bo im dłużej będziesz patrzył na dany sześcian, to będzie coraz trudniej...przynajmniej ja tak miałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Dobrze, że teraz ABO składa się na WZ ^^ może jakoś to sprawniej pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Ehh.. właśnie byłem dziś na komisji lekarskiej.. niestety po roku rekrutacji na samym finishu nie zdałem. ***any chirurg dopatrzył się jakiegoś małego żylaka pod udem i zapisał go w obiegówce. A później lekarz na komisji stwierdził że żylaki zaliczają się do katergori "niezdolny" i tak mi też zaznaczył... nie obchodziło go proszenie i to że miałem wszystkie inne badania prawie że idealnie. Jeszcze na ambicję próbował mi wjechać że skoro mi zależy to nie będę się odwoływał bo i tak mi to nic nie da, tylko za rok spróbuje jeszcze raz i wtedy może będzie inna sytuacja jak coś do tego czasu zrobię z tym żylakiem. Tak samo stwierdził że jakbym był policjantem to mógłbym mieć nawet 100 żylaków, ale jako kandydat nie mogę mięć w ogóle. Nie wiem teraz sam co mam robić, będę chyba pisał odwołanie ale najpierw muszę pójść do prywatnego chirurga żeby mi to jakoś wyciął/zaleczył tak żeby w Krakowie chirurg zobaczył że jest to wyleczone..

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Polska biurokracja. Szkoda, że tak cie uwalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
Jeszcze nie składam broni, właśnie sprawdzam jakie są metody tego leczenia. Laserowo można to usunąć w ciągu 1 dnia bez efektów ubocznych .. tylko cena 2000+ zł także wydatek raczej nie dla mnie, znalazłem też coś takiego jak "skleroterapia" niby też dość szybko i brak większych śladów po zabiegu .. koszt koło 300-500 zł - już bardziej do przyjęcia. Jest też darmowe usuwanie w szpitalu ale to jest długi czas oczekiwania, bolesne i do tego długa rehabilitacja i blizny przez jakiś czas. Więc to odpada bo ja nie mam czasu. Jutro idę zapytam o tą skleropterapie chirurga i czy wykonuję takie coś u mnie w mieście.. trzeba próbować : )

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
W ustawie żylaki nawet nie upośledzające sprawności kwalifikuje się jako N więc dopóki tego nie usuniesz to odwołanie i tak nic nie da. Poradziłbym CI przekopać się przez temat o KL na ifp.pl, czytając go widziałem posty o żylakach. A ten żylak tak bardzo widoczny jest?

Życie ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
mam bardzo poważne pytanie.
będę się starała za kilka miesięcy dostać do Policji.
Tylko obawiam się, że mam poważny problem...
chciałam się zapytać czy jeśli bratanek mojego taty jest skarany za gwałt i jakieś chore przekręty to czy ma sens składania przeze mnie kwestionariusza?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium