SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
czyli juz pkt podliczone ? ile na konec rekrutacji wyszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
173 zostala komisja lekarska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
to całkiem całkiem :) czekamy na relacje z WKL z Poznania i powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
hej
Rozumiem ze KSP to komenda stoleczna policji czyli jak sie domyslam w warszawie?

TSF fizycznej mam dopiero w maju a dokumenty skladalem w listopadzie wiec z tego co czytam to chyba normalnie jak wszedzie czyt. dlugo sie czeka. Ciezko jest zaliczyc TSF?? o TWO nie pytam bo wiem ze to kazdy przechodzi z wieksza lub mniejsza liczba punktow.

i jeszcze jedno jakby ktos dysponowal aktualnymi testami to prosze o wyslanie na [email protected] ... dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Odrazu podali mi ile zdobyłem punktów na WZ i ogólną liczbę za wszystkie etapy rekrutacji. Standardowo dostałem pytanie o zadania policji, pytali się mnie skąd wzięła nazwa traktatu schengen. Słabe i mocne strony. Pytania mogą paść różne, chłopaka przedemna pytali, kto zajął pierwsze miejsce w ostatnich skokach narciarskich. Jak 2 tygodnie wcześniej zdawał kumpel to się pytali o konflikt na bałkanach. Atmosfera całkiem sympatyczna. Mi zajeło jakieś 20 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nowych użytkowników forum proszę o uważne czytanie regulaminu,szczególnie punktu 4.Wszystkie posty w których są namiary mailowe wieczorem wykasuję.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Arnolda – słyszałam ze do -3 i +3 jest ok.

janus81 – za co komisja ma Ciebie uwalić ? Mi też została tylko komisja... niby już ok, już człowiek ucieszy trochę a jednak nadal niepewność :P .. Jak pomyśle że na przykład Słaby odpadł przez ciśnienie ... No ale trzeba myśleć pozytywnie i będzie ok mam nadzieję. Słaby jak Ci tam w ogóle idzie jedziesz od początku ze wszystkim czy sobie odpuściłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
W Poznaniu zaczyna się ruszać dzisiaj dostałem termin na PZP 30 marca.
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
janus mam jeszcze pytanie o terminie MS w Poznaniu dowiedziałeś się ze strony internetowej na której mamy się logować czy był jakis telefon z KWP? Bo nie uśmiecha mi się przez kilka kolejnych miesięcy sprawdzać co chwila ;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium