SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
Witajcie,

Słaby: nie wiem skąd wyczasnołeś taki login ale on zupełnie nie pasuje do Ciebie, zrobiłeś tutaj kawał dobrej roboty trzymasz to wszystko w rydzach

Najpierw się przedstawię jestem Donia i mam zamiar wstąpić w szeregi Policji. Jestem dopiero na samym początku we wtorek zanoszę dokumenty do KPP i wiem, że jeszcze dłuuuga droga,...oby nie za długa.... jestem przekonana, że będę Was częściej odwiedzała bo znalazłam tutaj masę ciekawych informacji a i sama w późniejszym czasie będę chciała pomóc Trzymajcie za mnie kciuki do zobaczonka przyszli i obecni Policjanci

najlepsza kandydatka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Laki jak pod KWP Lublin ;)


wrócilem z Legionowa

TSF- 1:19 ajj mogło być lepiej

Uśmiecham się ;) bo...uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Słuchajcie znalazłem tu: http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16602&postdays=0&postorder=asc&start=1440  ciekawą wypowiedź jednego z użytkowników odnośnie analizy krwi. Mianowicie w ksp podobno nie badają cholesterolu. Ktoś ma może jakieś info na ten temat ?

Pozytyw- gratulacje. Zawsze mogło być lepiej, ale spiesząc się mogłeś popełnić błędy i spalić całą próbę. Wynik jest dobry. Jeśli startujesz do ksp to o punkty w kolejnych etapach właściwie nie musisz się już martwić.

Zmieniony przez - Vex w dniu 2010-02-20 23:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Dzięki Vex ;)


Za tydzień WZ noi zostanie tylko KL ;)

Uśmiecham się ;) bo...uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, w dniu jutrzejszym mam MS w KWP w Bydgoszczy i mam teraz pytanie jak sie ubrac ? kazdy pisze elegancko ale to macie na mysli garnitur czy wystarcza dzinsy i jakas elegancka koszula ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Temat przerabiany do znudzenia. Moim zdaniem: nie musisz być ubrany w garnitur wystarczy elegancko, jednak ja byłem w garniturze tylko bez kamizelki i krawata. Elegancko (żeby podkreślić moje zaangażowanie i motywacje, brak lekceważenia tego etapu), ale też nie w ten sposób żeby mnie krawat podduszał
Z pięciu osób tylko ja się tak ubrałem reszta: koszula w kratkę, sweter, jeansy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie, czas goni i do tego slaby internet demotywuje do przegladania i szukania :( a Tobie jak poszedl MS ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Skoro zadajesz takie pytanie znaczy, że nie przejrzałeś chociaż 10 ostatnich stron tego tematu, a szkoda bo jest tam wiele merytorycznych informacji. Zajmie ci to nie więcej niż godzinkę dwie, a dowiesz się szybciej i więcej niż się spodziewasz.
Ja ms na szczęście zaliczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze to biore sie za ogladanie, a mam jeszcze pytanie odnosnie kolegi ktory odbyl sluzbe kandydacka i po nie zaliczeniu MS startuje ponownie i po kandydackiej nie ma TWO czyli on ma juz 40pkt na 40 ? i jak z innymi testami TSW i komisja lekarska ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
gratulacje pozytyw! tez bym chcial miec taki dobry czas bo sie obawiam ze nie zmieszcze sie w czsie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium