SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
To Cię kojarzę.To ja przyszedłem bez książeczki wojskowej. Okazało się, że wcale niebyła mi potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
tylko powtarzam to co mi powiedzieli na spotkaniu organizacyjnym moze w wawie to szybciej idzie...no nic pozyjemy zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
W tamtym roku miałem spotkanie organizacyjne KWP Bydgoszcz w czerwcu, sprawnościówkę 29 sierpnia, MS na początku grudnia, przed wigilią miałem już wynik z MS. Niestety nie zdałem, bo kręciłem, przedstawiłem się w lepszym świetle niż jestem w RL. Podchodzę 2 raz, ale muszę poczekać jeszcze do grudnia, aby móc starać się 2 raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
w Lublinie KL jakoś wolno idzie - 3-4 dni latania... :) ale nie ma w sumie co się dziwić tylu kandydatów to tam dano nie widzieli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
Jest ktoś oprócz janusa z WLKP i potrafi powiedzieć w jaki sposób dowiedział się o terminie MS ? czy była to tylko strona internetowa czy również jakiś telefon z WLKP ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Witam

Mam pytanie.

Czy warto starać się o przyjęcie do służby mając 163 cm wzrostu? waga ok 70 kg.
Nie ukrywam, że trochę mało bo 2 cm mi brakuje do 165 cm.
Czy mam jakieś szanse?
Jeżeli tak, to jak traktują koledzy niskich w służbach?
Bo czytałem różne rzeczy na ten temat.

Czy jeżeli złożyłbym dokumenty, będą stwarzali jakieś problemy i mnie odrzucą?
Bo trochę martwię się, że nie dadzą mi nawet szansy sprawdzić się, kiedy zaniosę dokumenty i zobaczą wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
siemka
mam pytanie, mianowicie mam wadę wzroku -2,5 (cilindryczne 0,5) oraz 3,25 (normalne) a pytanie czy mam szanse przejść komisje czy dać sobie spokój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
WariaTXL - dawno robiles badanie ? Ja okularow nie nosze ale mam do czytania +1.0 i +1.5. O ile wiem to do -3,0 i +3,0 jest dopuszczalna wada. jesli masz +3,25 to moze zrob nowe badanie u jakiegos okulisty czy wada sie nie zmniejszyla do 3,0 i sam siebie nie oszukuj idz do dobrego lekarza ktory to sprawdzi zebys pozniej nie byl zalamany na sam koniec. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Panowie jak są jakieś wątpliwości odnośnie komisji lekarskiej najlepiej do nich zadzwonić a tu na forum nie ma lekarzy i czasem ktoś nieświadomie może wasz w błąd wprowadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
a masz jakiś kontakt do lekarzy? jeśli tak to podrzuć na priv
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium