SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć, może ktoś wybiera się z podkarpackiego do Katowic 27 listopada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
4F
W Łódzkim czas oczekiwania na TWO i TS około 3miechy, MS około 2tyg i tu skończyłem:( bo wyniki już są po 1dniu a w pozostałych województwach czekasz dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1613
ale mi nie chodzi ile się czeka na TWO i TS bo to już wiem:) osobiście czekałem 5 miesięcy:/zależy mi na czasie trwania rekrutacji od TWO do komisji lekarskiej oczywiście w przybliżeniu i woj.łódzkim??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
4F ja po TWO i TSF do MS czekałem coś ok 6 miesięcy, na WZ też sporo ok 4 miesięcy i na ankietę po WZ czekałem następne 5 miesięcy... teraz czekam na sprawdzenie, tak to właśnie wygląda... jak chcesz żeby szybko poszło musisz podlegać pod KSP...

Zmieniony przez - pepe80 w dniu 2010-11-03 08:52:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1613
a jest jakaś możliwość aby wpłynąć na postępowanie rekrutacyjne i przyspieszyć okres oczekiwania ??? chyba gdzieś prawnie jest zapisane ile powinna trwać taka rekrutacja?? a można coś zrobić aby podlegać pod KSP czy zostaje mi tylko to gdzie jestem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Możesz startować do KSP,ale musisz się liczyć z tym,że o ile się dostaniesz,to otrzymasz do podpisania "lojalkę",że przez 3 lata bedziesz służył w KSP,bez możliwości przeniesienia do innego garnizonu policyjnego(miasta,czy województwa).Było za dużo kombinatorów co szli do KSP,bo tam jest dość szybka procedura rekrutacyjna,a potem po szkółce pisali prośby o przeniesienie do innych miast,więc ten temat ukrócili.KSP szkoliła ludzi na swoje potrzeby,a oni znikali do innych jednostek.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
to oni ustalają zasady na jakich przyjmują ludzi do pracy, nie masz na to wpływu, zakładamy brak pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
Słaby- w KSP już nie idzie tak szybko jak kiedyś szło. Dużo osób z innych województw przeniosło papiery do KSP i się wszystko zamuliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 233
hEJ wczoraj byłam na MS nie mam zielonego pojecia jak mi poszlo heh ale nie bylo chyba az tak źle.. teraz czekam.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Witam, dziś złożyłem dokumenty :)
Czy ktoś z was wybiera się jutro na spotkanie informacyjne w Łodzi na godzinę 11:00?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium