SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
ile czekałeś?

...:::RAV:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
kabestan jak czekałeś 3 dni to masz bardzo duże szczęście ;) wiec o wynik też nie powinieneś się bać - będziesz w tych 20%, ja na MS czekałem ponad 6msc teraz 2msc czekam na WZ...
dzwoń w poniedziałek i się dowiedz :) ja po wynik dzwoniłem trzeciego dnia... :D i wynik już był, aha 27 w Legionowie pewnie się widzieliśmy. Pozdrawiam!

Zmieniony przez - pepe80 w dniu 2010-03-04 17:09:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
Pepe80 chcialbym byc w tych 20% i oby tak bylo.
Ja bylem o 14:00 27II w legionowie.
Z tego co widzialem to bylo kilkanascie osob na multi ktorych widzialem w sobote.
Moze jutro juz zadzwonie nie lubie zyc w niepewnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Co do niepewności, ja już 3ci tydzień czekam na rozpatrzenie odwołania przez OKL i ani widu ani słychu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Brooklyn9 tak 23.02 byłem na spotkaniu w Poznaniu
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Ja niektórych nie rozumiem. O ile o termin następnej wkl może być trudno się dowiedzieć to o takie sprawy jak wynik ms czy termin spotkania informacyjnego jest już łatwiej. Nie liczcie na kadry. Co z tego, że powiedzieli wam: proszę czekać dwa tygodnie, ja dzwoniłem prawie od razu i ponawiałem telefony co dwa trzy dni. Przyniosło to efekty bo babka powiedziała: akurat mam termin i jeśli pan dzwoni to mogę pana od razu zapisać. Trzeba latać koło własnych spraw i przypominać się jak najczęściej - tak to wygląda w polskiej administracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 212
Witam,
Panowie mam pytanie odnosnie ABO. Jak wiadomo w teorii weryfikacja ankiety to nawet 3 miesiace jednak chcialbym sie dowiedziec jak to jest praktyce. zakonczylem wszystkie poprzednie etapy i teraz tylko juz czekam na abo. Mamy juz marzec wiec w kazdym momencie moze zostac ogloszony nabor. Ja ankiete skladalem ok 20 stycznia, podlegam pod ksp. Ms zdawalem we wrzesniu i boje sie ze przy obecnym problemie finansowym w policji nabory moga nie byc tak czeste jak w ubieglym roku(ksp) i jesli teraz sie nie zalapie to nie mozna miec pewnosci ze do wrzesnia bedzie jakis nabor choc z drugiej strony wydaje sie tez to malo prawdopodobne.
z gory dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Nikt ci nie powie ile dokładnie będzie trwało sprawdzanie twojej ankiety. Moim zdaniem to zależy od tego jak się komu chce i jak bardzo jest zawalony robotą. Były przypadki, że osobą sprawdzali w kilka tygodni, a były że dłużej niż ustawowy czas.

Ja już jestem po pzp w razie jakiś pytań zapraszam na pw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
rav19876 Na TSF i TWO czekałem jakies 2 miesiace... Przy czym sie pomylili i dali mi inny (pozniejszy) termin w innej lokalizacji, wiec opoznilo sie to wszystko o 20 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7580
Czy osoba towarzysząca może wejsc do szkoły policji ? mam jutro TWO i Tsf i tak sie składa ze ktos mnie zawozi do piły
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium