SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495986

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
dzieki waniewski, pojade i zloze papiery to sie okaze, zobaczymy co bedzie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
U mnie 54/80. Mogło być lepiej...Mam nadzieję, że na MS się podciągnę. O ile nie osiwieje z powodu czekania niczym na ciąże 9 miesiecy :/

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1404
Lukchar z tego co pisalo w tym linku, jesli odroznia sie 4 podstawowe barwy to z tego co czytalem nie ma problemow. Ja podstawowe barwy odrozniam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
Krav_mag ostateczne zdanie należy do komisji a nie do chirurga. Chirurg wpisał żylaka bo bał się konsekwencji gdyby tego nie zrobił, nawet jeśli wiedział, że ten żylak nie przeszkodziłby Ci w dalszym normalnym funkcjonowaniu. Np. koledze laryngolog powiedział, że słuch w prawym uchu ma niezbyt dobry i może mieć spore problemy na komisji. Natomiast lekarz na komisji stwierdził, że laryngolog ma tylko badanie wykonać a nie interpretować wyników badania. Sam bym na to nie wpadł, że żylak, nawet minimalny to N na komisji ;/ Szkoda, że lekarz na komisji odesłał Cię z N-ką zamiast dać czas na usunięcie żylaka i powtórne badanie u chirurga. Trochę to dziwna sytuacja, że policjant w służbie mógłby mieć nawet kilka żylaków, czyżby wymagania malały wraz z wiekiem? Przecież warunki służby są raczej niezależne od wieku policjanta. Podobnie z wymaganiami odnośnie słuchu... Policjanci będący w służbie mają zmniejszone wymagania odnosnie minimalnego poziomu słyszalności dzwięków. No ale może tak własnie musi być, że z wysługą lat wymagania na komisji maleją. Chociaż patrząc z punktu widzenia szarego obywatela nie powinno tak być, tylko że wtedy pewnie odsetek policjantów przechodzących pozytywnie badania byłby niesatysfakcjonujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
chlodek201 - jeżeli to był czyn popełniony w wieku 12 lat, a teraz masz minimum 22 lata to możesz być spokojnym bo takie czyny ulegają przedawnieniu po 10'ciu latach. Jeżeli masz mniej to też jednak raczej to nie powinien być problem gdyż jest to wybryk z dzieciństwa i zazwyczaj dostaję się szanse na spróbowanie.
RF900 - wiem właśnie, że to nie chirurg tylko zawinił. Ale w ich przypadku było tak że jeden na drugiego zganiał winę. Proszenie i mówienie że usunę to nie dało żadnych rezultatów. Koleś wydaje się być miły ale jest poje.. mówił że mam na to cały rok i żebym próbował to wtedy mnie przepuści : ) Zresztą sam go widziałeś to możesz ocenić. Na początku myślałem że będzie dało się z nim pogadać, a tu jednak rozczarowanie bo tylko jak zobaczył wpis od chirurga to poczuł się jak władza i od razu zmieniło się nastawienie z życzliwego na cwaniaka. Jak pytałem go o odwołanie to tylko próbował mnie wytrącić z równowagi i mówił że oszalałem że zrobię coś z tymi żylakami tak szybko. Mimo to złoże odwołanie i zobaczymy jak w Krakowie mi pójdzie ; )

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
A i ludzie litości z tymi pytaniami ile się czeka na MS po testach sprawnościowych itp. To nie jest uzależnione od kadr tylko od naborów i ilości kandydatów. Nikt tak naprawdę do końca tego nie wie, nawet w kadrach. Można tylko szacować przypuszczalny czas... zazwyczaj nie jest to mniej niż 2-3 miesiące. W tym roku może być trochę inaczej i sprawniej to iść gdyż na pewno będzie duże zapotrzebowanie z racji Euro 2012.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 569
Fakt, lekarz z komisji wydaje się być miły na pierwszy rzut oka, ale jak zacząć z nim rozmawiać to robi wrażenie władczego. Zresztą panie (pisane przez małe p), które przyjmują i wydają obiegówki również mogłyby wykazać nieco więcej kultury i uprzejmości...Ehhh, daleko nam w tym względzie do krajów zachodnich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
U mnie w Pile tak nawet ok. bo 64/80 ale miałem 2 błędy przy brzuszkach i musiałem dodatkowe 2 zrobić więc jakieś 2 sekundy mógłbym być lepszy ale jestem tak na 90 % zadowolony:)

...:::RAV:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Kielonidas niby masz rację, ale w praktyce różnie bywa. Możesz próbować, jeżeli chcesz być w "firmie" to próbuj. Tylko żebyś się nie rozczarował na koniec etapu rekrutacji, próbować zawsze możesz, nikt ci za to łba nie ukręci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Chlodek jeśli sprawa została umorzona, wówczas jesteś nie karany. Więc bez obawy możesz składać papiery do policji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium