SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496761

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12869
Nie wiem jak to jest w innych województwach, ale w warmińsko mazurskim nie myślą o żadnym grudniowym naborze. W dodatku, teraz powinienem mieć wywiad zorganizowany i na pytanie kiedy to będzie pani odpowiedziała że nie przewidują żadnych terminów na grudzień, może nowy rok.

Życie ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
W mazowieckiem również naboru w br. juz nie będzie. Co prawda ja dokumenty skałdałam dopiero wczoraj :lol:, Ale poinformowana zostałam że najbliższy nabór w przyszłym roku i to chyba latem dopiero :uuu: Mnie osobiscie to akurat bardzo pasuje, bo obecnie wychowuję 8 m- czną córeczkę i chcę posiedzieć z nią w domku co njamniej do roczku. Do tego czasu pocwicze piłkę , sprawnosciowka najbardziej mi spędza sen z powiek....
A i jeszcze jedno, byłabym wdzięczna, może ktos z Was ma aktualne pytania z odpowiedziami do TWO?
Ale ze mnie gapa, powinnam na początku! Witam się jestem nowa, mam nadzieje ze się przydam!!!

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 203
Tomasz083
tak jestem z woj Łódzkiego, niestety padłam na MS, ale za rok podchodzę jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
Arsenk

Miło spotkać tutaj kogoś ze swojego województwaJak długo czekałaś na MS i psychologa?? Z tego co słyszałem to w Łodzi ciężko przejść ten etap. Ciężkie pytania miałaś u psychologa?? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
Hahahahahhaahahahahah
Nabór dopiero latem ?
W mazowieckim? Hahahha
Największe ,,ZOMO" w całej Polsce do obsadzenia, w głównej srają jak mają euro obstawić i okłamać ministra, że wszystko jest dobrze... Haha
Gdyby tak było to do euro by chyba musieli profosów, dzielnicowych i wszystkich leniuchów z wojewódzkich krawciarzy wygonić na ulicę.

W głupiej Łodzi 200 osób brakuje, co dopiero Wawa i okolice.
Do letniego naboru to Tobie może się uda skończyć wszystkie etapy rekrutacji i o to im chodziło, a że kadrowce to leniwce to skróty myślowe nie są im obce, poza tym zasypywani pytaniami o nabór muszą coś odpowiadać.

Ja wczoraj dzwoniłem do KSP w sprawie mojej ankiety czy już sprawdzona, to mi powiedziała prowadząca żebym uważnie śledził informacje o naborze na stronie KGP

Nawet nie wiecie jak się ciesze, że nie czytałem nic w necie o rekrutacji przed przystąpieniem do niej, bo siejecie taki zamęt, że bym się zdemotywował.

Te bajki o trudności testów i wysokich wymaganiach...
TWO- pytania na które odpowie gimnazjalista który nie spał na WOSie i raz przejrzał ustawę o policji.

TSF- test sprawności dla grubasów i sztywniaków, jeden wielki śmiech

MS- zadania z matematyki na poziomie podstawówki, klasyczne pytania i zasada działania jak każdego innego testu psychologicznego, historyjki kryminalne trudniejsze drukują w eskpresie ilustrowanym, psycholog bierze pod pic każdego ta samo czyli ,,dlaczego pan/ pani kłamał/a "

PZP- podobnie jak z MS

Komisja lekarska- trzeba być obłożnie chorym żeby tego nie przejść albo mieć schorzenia typu nadciśnienie, wade serca, choroby WZW lub HIV

WZ- to to już w ogóle, pytania dostępne są w internecie, więc można sobie ułożyć gootwe ładnie brzmiące odpowiedzi

Dlatego całe szczęście, że nie czytałem tych wyolbrzymień bo jeszcze bym wasze bajki wziął do siebie.

Dlatego taka moja dobra rada dla wszystkich:
Nie przejmujcie się tak tą rekrutacją, bo to jest jeden wielki śmiech na sali w porównaniu z tym co nas czeka w służbie Spokojnie czekajcie na terminy i nie siejce zamętu, bo szkoda zdrowia na stresowanie, zdrowia waszego i innych


Zmieniony przez - Exercreo w dniu 2010-12-01 18:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
Arsenk

Odezwij się do mnie na gg 2092047 to porozmawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6164
Witam Panowie.
MAm pytanie odnosnie skladania papierków.
Pisząc podanie o przyjecie do służby piszemy je do komendanta wojewódzkiego, zatem podajemy o przyjecie do sluzby do komendy wojewódzkiej czy właściwej wg miejsca zamieszkania czyli powiatowej w moim miescie? Czy mogę wpisać komende z sasiedniego miasta gdyż tam chciałbym pracować?
Proszę o odp.

Zmieniony przez - Lukkiii w dniu 2010-12-01 22:09:39

* Masa czy impotencja? *

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Lukkiii
Ja w podaniu wpisałam komendę w której składałam to podanie natomiast w kwestionariuszu osobowym wymieniłam kilka komend powiatowych w pobliżu mojego miejsca zamieszkania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
exerceo!!
Super ześ taki pewny siebie i Tobie się udało, ale nie zgodzę się z Tobą. Jesli cała rekrutacja byłby to taki banał to dlaczego tyle osób odpada?I wcale nie "grubasy" czy "głupki". Trzeba mieć troszkę szczęscia i rozumu, a pewność siebie nie zawsze wystraczy!!!

kocham, lubie, szanuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Z rekrutacją jak z maturą,achy i ochy jakie to trudne i przeżywanie wielkie jaka trudna ta matura,a po niej okazuje się,że to łatwizna była

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium