SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
czesc. mam pytanie odnosnie multiselect i wywiadu zorganizowanego. to jest wszystko w jednym dniu? na multiselekcie sa tylko pytania na ktore sie udziela odpowiedzi "tak, nie lub nie wiem" czy sa tez pytania na ktore trzeba formulowac wlasna wypowiedz? z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wczoraj znowu dostałem mandatWięc nie wiem,jak to będzie,jak ponownie zechcę złożyć papiery do Policji

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
rozmawialem z psychologiem na temat testu ravena, bo kazala mi go rozwiazac, a ja jej mowie ze juz je robilem i wyszla mi grupa II+ czyli ok ponad 120 i spytalem czy nie lepiej udac glupa zeby mnie nie odrzucili, dodam ze to bylo prywatne spotkanie, pierwsze to dostalem zrypke ze jestem niecierpliwy i nerwowy zamiast jej pozwolic pracowac :D, a pozniej wytlumaczyla mi ze moge miec iq 150 i to nie przeszkadza, chodzi o to ze, test ravena sklada sie z kilku segmentow i trzeba w kazdym jednakowo wypasc, tak naprzyklad - ja mialem 100% w 4 czy 5 pieciu niepamietam juz, a w ostatnim walnalem chyba 4 bledy, nie pamietam dokladnie - niewazne. wniosek z tego taki ze, z czasem spada mi koncentracja i powiniem nad tym popracowac bo moze mnie to zdyskwalifikowac :D no to pracuje :D powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
depech64 – dzięki za info
Murphyl – robiłam test ten który dał Vex na stronie 2, wyszło mi 130. Też się zastanawiałam jak to jest z tym iq, żeby nie wyszło, jak to ktoś napisał… że nie zdał multi bo psycholog skomentowała wynik testu, że „Jest pan zbytnim intelektualistą”, chociaż myślę, że na takie stwierdzenie mogło nałożyć się wszystko co mówił a nie same iq. Przed TWO od wielu ludzi słyszałam, że nie warto mieć maxa lub w przybliżeniu, bo takich odrzucają itd.. ale ale jak ma się to do tego, że ludzie którzy są już na komisji lekarskiej martwią się czy oby czasem nie będą mieli o 1 pkt za mało itd. No więc myślę, że z tym iq nie kombinuj, udasz „głupka” i ci psycholog jeszcze powie na koniec, że przykro mi, słabo pan myśli haha i dopiero będziesz sobie wyrzucał..
A mam pytanie odnośnie historyjek na multi, jakie są np.? Czego szukamy w tych historyjkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Za bardzo inteligentnych nie biorą np. na pilotów, gdyż tam trzeba działać w ułamku sekundy, a u osoby o podwyższonym ilorazie ta reakcja nie jest już taka szybka Moim zdaniem do policji potrzebują przeciętniaków, a że według rozkładu normalnego zdecydowana większość z nas (jeśli dobrze pamiętam 68%) ma iloraz przeciętny radzę się nie martwić i spokojnie podejść do testu. Zresztą test matryc Ravena nie jest stricte testem inteligencji, gdyż występują w nim tylko ciągi logiczne. Gdyby chcieli naprawdę zbadać iq przeprowadziliby np. test Wechslera (WISC). U wszelakiej maści psychologów radziłbym być sobą, no chyba, że naprawdę mamy coś z korbą i musimy to ukryć

Słaby - nie załamuj się. Zapłać szybciutko mandat i dowiedz się jak jest w twoim rejonie. Tak jak wcześniej pisałem w KSP przyjmują z dwoma mkk. Jak ty jeździsz, że co pół roku mandat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
Słaby a nie mogłeś powiedzieć Policjantowi że przez mandat możesz mieć problem ja np rozmawiałem kiedyś z jednym strażnikiem miejskim, o mandatach i powiedział że kilka osób puścił jak powiedzieli że przez mandat nie będą mogli pracować w Policji a już są po MS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Heya.
Jestem wlasnie po WZ. Zycze kazdemu zeby mial taka komisje jak w KWP Szczecin.
56/60 punktow.
Mila pogawedka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Napisz coś więcej, np. jakie były pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Banalne:
-Coś o sobie.
-Dlaczego do policji?
-W jakim dziale w przyszłości?
-Ustawowe działania policji.
-Co byś zrobił gdyby... np pijany chuligan zaczął Cię wyzywać?
-Czy chciałbym w przyszłości dalej się kształcić?
-Jakie cechy powinien posiadać dobry policjant?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Ja WZ będę miał w przyszły wtorek w KSP. Oby się udało...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium