SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496945

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
jeżeli chodzi o odwołania z PZP

1. Od nieprawomocnego orzeczenia rejonowej komisji lekarskiej badanemu lub uprawnionemu wnioskodawcy przysługuje odwołanie.

2. Odwołanie wnosi się na piśmie do okręgowej komisji lekarskiej w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia za pośrednictwem rejonowej komisji lekarskiej, która wydała orzeczenie. Termin uważa się za zachowany, jeżeli przed jego upływem odwołanie nadano w polskiej placówce pocztowej.

1. Okręgowa komisja lekarska rozpatruje odwołanie niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania odwołania.

2. Okręgowa komisja lekarska po rozpatrzeniu odwołania:



1) utrzymuje w mocy zaskarżone orzeczenie;

2) uchyla zaskarżone orzeczenie i wydaje nowe orzeczenie.

6. Orzeczenie okręgowej komisji lekarskiej jest ostateczne i prawomocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
akaskaa dziękuję za wskazówki :) Ja się chyba bardziej stresuje przed tym WZ niż przed multi :) A tobie jak poszedł ten etap? Ile punktów zdobyłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
tylko czy PZP jest brane pod komisję lekarską, bo w moim przypadku nie mam możliwości złożenia odwołania, gdyż nie dostałam pisemnej odpowiedzi o wyniku z PZP

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Maukin ile punktów miałam to nawet nie wiem bo nie pytałam. Ogólnie rozmowa w porządku. Było jeszcze ze mną dwóch chłopaków i wszyscy otrzymaliśmy wynik pozytywny. Musisz tylko uważać żeby nie dać się sprowokować bo np u mnie wchodzili na takie tematy np gdzie miałam odmienne zdanie niż oni i rozpytywali dlaczego tak uważam i patrzyli na moja reakcję czy się denerwuje i jak się zachowam. ogólnie mówili że robota jest ciężka niebezpieczna i czemu jako dziewczyna chcę do takiej pracy. Jeszcze pytali jakie są to środki przymusu bezpośredniego- ale Ciebie nie powinni o to pytać. Ja miałam trochę trudniejsze pytania ze względu na to że już pracowałam w ich firmie i ze względu na mój kierunek. Bo normalnie to nie musisz wszystkiego umieć bo właśnie zadaniem szkółki jest tego nauczyć:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
basiczek18- a ja dostałam pisemną odpowiedź po 4 tyg od PZP. Ogólnie to mają taki burdel że wyniki miały być po tyg a moje znaleźli po jakiś 3 tyg i to jak dzwoniłam to znaleźć nigdy nie mogli. Mi przyszedł papier z PZP wynik negatywny. Nie podlega odwołaniu i tyle- a czemu negatywny to nawet nic nie napisali więc nie wiem i się nie dowiem. Słyszałam że być może dlatego że dziewczyna bo już i tak dużo nabrali więc nawet patrząc pod tym względem płeć męska ma większe szanse. Heh za rok znowu to wszystko przechodzić żeby taka Cię na PZP uwaliła. Więc albo będziecie mieli szczęście albo nie chyba tylko do tego to się odnosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
jeżeli wysłali ci wynik negatywny masz prawo do odwołania. mój znajomy miał PZP i napisali mu że jest niezrównoważony psychicznie, przyszedł w dresach żuł gumę i ma kolczyki w uchu, dostał negat i zrobił odwołanie, na drugi termin PZP poszedł w garniturze i bez problemu zdał. Do odwołania rzeba mieć jakaś podstawę decyzję itd. w moim przypadku tego nie ma i nie wiem na jakiej podstawie zrobili mi coś takiego. w kadrach się dowiedziałam że w sierpniu przystapie normalnie do multiselektu bo traci wazność gdzies około 16 sierpnia i musze czekać do 7 lutego żeby przystąpić jeszcze raz jedynie na PZP, czyli wszystko inne mam zaliczone.

więc ty spokojnie się odwołuj masz na to 7 lub 14 dni a ja mam na głowie obronę magistra a potem wezmę się za tą sprawę dokładnie na jakiej podstawie tak ze mną zrobili.

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Dziasiaj zadzonilem do sekcji doboru i niestety pani psycholog nie przeslala jeszcze wynikow MS, mimo tego ze termin byl ustalony wlasnie na dzisiaj.
Myslicie ze moze to miec jakis powiazanie z wynikiem MS?
Z tego co widzialem w temacie, kilka osob pisala ze im dluzej trwa podanie wynikow tym gorzej dla zdajacego (mniejsze prawdopodobienstwo pozytywu)

Zmieniony przez - dywciasfd w dniu 2010-05-05 21:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
akaskaa bardzo mi przykro z powodu PZP :( Chyba opinie, że jest to trudny etap są słuszne. Widzę, że wiele osób ma z tym problemy. Ąkaskaa a po jakich studiach jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
dywciasfd: MS w naszym województwie lekko się przeciąga... - więc głowa do góry :)
ps. czy Twoja lewa ręka jest większa do prawej ?? czy tylko tak mi się wydaję :P

Maukin: miałem podobnie pytania co akaskaa, jak już pisałem :) przeczytaj sobie ustawę i ten poradnik, ja jeszcze przeczytałem swój życiorys i podanie które składałem z papierami, będzie dobrze - musi być :)

Zmieniony przez - pepe80 w dniu 2010-05-06 00:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam wszystkich,
Mam pytanie odnośnie rozwiązania umowy z pracodawcą. Otóż mam okres wypowiedzenia miesięczny i nie wiem jak rozwiązać umowę np. 2 tygodnie przed rozkazem. Na pewno mi nie podpisze pracodawca z dnia na dzień. Jak rozwiązać ten problem?? Nabór ma być prawdopodobnie w lipcu więc pasowałoby w maju złożyć wypowiedzenie, ale jeszcze mi komisja lekarska została i to nieszczęsne PZP. A nie chce na lodzie zostać bez pracy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium