SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
blackjoe moga Cie zdyskwalifikowac
powiedz ze Twój tata pracuje w kuzni albo cos i ze dostales iskra :)

ja mialem wczoraj ms, w piatek wyniki... zobaczymy co dalej heh mam nadzieje ze do lipca chociaz sie wyrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 657
NO właśnie, że na iskrę będzie ciężko zwalić bo są takie "ładne" równe ;/ A jak to właściwie wygląda,ta kontrola u lekarza? Nie uda się może tego jakoś zakryć frotką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Ja już po OKL jak napisał wcześniej Vex. Zdolny do służby w policji. Mam nadzieję, że załapię się w tym naborze. Punktów niedużo, bo tylko albo aż 135. Oby tak jak w poprzednich naborach taki wynik wystarczył, żeby być na liście. Vex również gratuluję i do zobaczenia na szkółce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
heh jak ja Wam zazdroszczę:(

Co mi z tego, że naciachałam sporo punktów jak nie ma w ogóle naboru u mnie:(

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Gratulacje Vex i Pawuniu.Mam nadzieję,że ten temat choć trochę pomógł.Ja niedługo znowu składam papiery,ale to będzie naprawdę ostatnie podejście,a jak się nie dostanę nie,to...nie wiem co dalej.

Elaine-poczekaj,będziesz miała jeszcze fajne wakacjeOczywiście na szkółce

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-04-07 20:15:53

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Jeżeli chcę składać papiery do KSP, a jestem zameldowany w innym województwie niż mazowieckie jest to problem? (czasowego zameldowania w Wawie również nie posiadam).
I mam pytanie odnośnie kwestionariusza osobowego...
część A, punkt 29 - osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym... jeżeli mieszkam sam w Wawie, mam również wpisywać jakieś dane? Tj jest dane osób, z miejsca gdzie jestem zameldowany?
i punkt 30, podpunkt 2, mogę wpisać tylko powiaty z mojego województwa, czy mogę wpisać też z innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Słaby - to forum było dla mnie bardzo przydatne na każdym etapie rekrutacji, WIELKIE DZIĘKI ZA TO

polspeed -
1. "Jeżeli chcę składać papiery do KSP, a jestem zameldowany w innym województwie niż mazowieckie jest to problem? (czasowego zameldowania w Wawie również nie posiadam)." - To żaden problem, ja jestem z Kujawsko - Pomorskiego i też do KSP składałem
2. "I mam pytanie odnośnie kwestionariusza osobowego...
część A, punkt 29 - osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym... jeżeli mieszkam sam w Wawie, mam również wpisywać jakieś dane? Tj jest dane osób, z miejsca gdzie jestem zameldowany?" - Wpisz dane wszystkich osób, które są z Tobą pod jednym adresem ( ten w dowodzie osobistym dla ścisłości )
3. "i punkt 30, podpunkt 2, mogę wpisać tylko powiaty z mojego województwa, czy mogę wpisać też z innego?" - tego pytania nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie czekam na podziękowaniaChciałbym tylko wiedzieć,że temat pomaga.No i może mi też pomoże

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
a mnie ciekawi cos takiego. kolega, który zdawal w 2009r. udało mu sie wszystko zaliczyc i po szkółce w warszawie otrzymał pismo, ze musi odbyc 3 lata służby w warszawie. dodam, ze był z kujawsko - pomorskiego. czy spotkaliście sie z czyms takim?

Zmieniony przez - NUCEK w dniu 2010-04-07 21:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
do Pawuniu,
w ostatnim pytaniu chodzi mi mianowicie o to, że jest tam miejsce, aby wpisać powiaty z woj. w którym jestem zameldowany gdzie ewentualnie mógłbym pracować, w moim przypadku jest to woj. warm.-maz.
Czyli mogę wpisać tylko powiaty z mojego województwa, z żadnego innego? np. powiat Legionowo, Pruszków, etc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

WHEY premium