SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 790286

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
hmm myślę że co do gierki to tak około 2 godzin dziennie by było ok, a co do żonglerki to z godzinkę minimum, a potem stopniowo wydłużać...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63
nie moge idealnie trafić w piłkę tylko ganiam z nią podbije około 8

Od kołyski,aż po grub będe kochał jeden klub!!!!
- Barca

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3879
do bólu!! :)

Stój tam gdzie chcesz stać, choćbyś miał stać sam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
Mateus1990 - dzięki za odpowiedź. A co z freestylem i trickami "na ziemi"???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
Jeśli chodzi o freestyle i triki na ziemi to polecił bym taki filmik do ściągnięcia, tam jest pokazany filmik i stopniowo jak zrobić poszczególne triki, jak ktoś zainteresowany to piszcie to podam tytuł filmiku....xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2723
Witam! Mój problem jest taki że jestem bardzo chudy tzn. 62 kg przy 182 cm wzrostu a to w piłce nożnej niekoniecznie jest atutem. Często przegrywam walki bark w bark z obrońcami. Moje pytanie: czy mógłbym sobie kupić jakiegoś gainera aby troche przytyć? Czy przez to utracę swoje atuty czyli szybkość, zwrotność i będę zbyt ociężały? Diete można powiedzieć że mam bo w każdym posiłku staram się spożywać białko i dużo węglowodanów ale przy dość intensywnym stylu życia(szkoła, piłka, siłka) to trochę za mało aby nabrać na wadze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2723
nikt mi nie odpowie???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41
Siema. Jestem nowy na tym forum. Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało i liczę na to, że mi pomożecie. Są tu nieźli spece od treningu piłkarskiego, więc ktoś na pewno się znajdzie (mam nadzieję). A więc do rzeczy...

Mam 14 lat i gram w okręgowej lidze trampkarzy starszych na pozycji ŚRODKOWEGO POMOCNIKA i chciałbym rozpocząć okres przygotowawczy do rundy jesiennej sezonu 2008/2009. A żeby to zrobić, to potrzebny mi jest jakiś plan treningowy. W tym planie chciałbym poprawić:

- TECHNIKĘ - chcę ją trenować 6 dni w tygodniu
- SZYBKOŚĆ - chcę ją trenować 3 dni w tygodniu
- SIŁĘ - chcę ją trenować 3 dni w tygodniu (mam do dyspozycji drążek i hantle, siłka niestety odpada)...


... i jeden dzień na REGENERACJĘ (odpocząć też trzeba).

Bardzo proszę Was o pomoc w ułożeniu tego planu. Nie zawiedźcie mnie. To tyle z mojej strony. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
A patrzyłeś na stronę 274...? zobacz sobie tam ułożyłem trening dla środkowego pomocnika, popatrz czy Ci się spodoba i odpisz...;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41
Sorry Mateus1990, że nie poszukałem. Trening super. Pozdrawiam. Na pewno zastosuję!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

electro
Polecane artykuły