18:02
172 4j. humalogu, 4j.
humulin s, makrela, 2 lyzki koncentratu pomidorowego, 2 male awokado, sezam przemielony na paste,wiorki kokosowe, lyzeczka kakao, kapka mleka kokosowego, kawa,
21:28
205 3j. humalogu
23:00 lantus 18j.
1:00
246 4j. hg
Poniedzialek 2.06
9:30
168 3.5j. hg, 5j. humulin jajka na smalcu, 5 lyzeczek wiorkow kokosowych, kawa
13:00
170 2j. hg kawa
14:40 5j. humulin
16.33
169 2j. humalogu
18:10
201 4j. humulin
19:54
167 troche sezamu mielonego
21:43
171
0:00 6j. humulin sardynki 2 puszki oliwa koncentrat pomid mleko kokosowe kapusta lyzeczka pestek dyni, mozna powiedziec ze zaliczylam klasyczny binge, caly dzien nieustanny glod, indulinopornosc, podjadanie co chwila to wyszlo jak wyszlo.
1:45
223 4j. humalogu siedzenie I praca do b.pozna
Wtorek 3/06
8:56
277 6j. humalogu bez sniadania
10:52
298 5j. humlago
14:00
194 3j. humalogu, 5j. humulin kotlety z indyka, salatka
16:33
158
17:05
142
18:27
115
19:00
122
19:48
96
20:22
79 kawalek banana 5j. humulin na kolacje kotlety z indyka, salatka, kokosowy
22:22
160 2j. humalogu
1:12
135 2j. humalogu zjadlam pare podpieczonych skorek indyka I dwa upieczone zabki czosnku) I praca do 3:30 rano
Sroda 4/06
8:21
309 zapewne z odbicia ze zmeczenia 6j. humalogu, 3j. humulin bez snidania
11:22
142 3j. humalogu,5j. humulin jajka
14:22
104 5j. humulin indyk
16:54
115
17:30
124 1.5j. humalogu
Ok. 18:45 trzesawica w srodku (bylam na zebraniu) +4g dextrose
19:00
144 + 1j. humalogu
21:48
83 5j. humulin s, 1j. humalogu indyk, bok choy, czekolada (kokosowy z kakao)
23:35
117 lantus ale nie poamietam czy dalam 18j. czy 16j.
3:24
59 kawalek banana
Czwartek 5/06
8:08
104 1.5j. humalogu, 5j, humulin
Jajka na smalcu z rzezucha, kapusta kiszona, 2 kawy
10.10
109 kawa
pewne info apropos dawek I jedzenia mi umknely wiec dzienniczek jest niekompletny. ale wszystkie cukry jakie pomierzylam sa zapisane. jak widac bez treningu zadnego, tylko jakies rolowania itp. dzisiaj ide zrobic porzadny (mam nadzieje) trening na slice I moze skocze sie pogrzac na saunie bo irlandzkie lato daje nam popalic ... 10stopni w porywie + deszcz...
Zmieniony przez - redcow w dniu 2014-06-05 11:27:30