A czy z unoszeniem do przodu jest tak samo? Im wyżej tym lepiej (oczywiście zachowując technikę)?Mój dziennik treningowy, zapraszam http://www.sfd.pl/Armstrong__teraz_masa_później_rzeźba_:_-t870426.html
Ilość wyświetleń tematu: 300388
A czy z unoszeniem do przodu jest tak samo? Im wyżej tym lepiej (oczywiście zachowując technikę)?Mój dziennik treningowy, zapraszam http://www.sfd.pl/Armstrong__teraz_masa_później_rzeźba_:_-t870426.html
Poza tym nic ciekawego
Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_kalik-t1087033.html
http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html
DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!
FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!
http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html
DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!
FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_kalik-t1087033.html
Impreza jak to imprezy tego typu - z polotem, tańcem i różańcem

Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_kalik-t1087033.html
Impreza jak to imprezy tego typu - z polotem, tańcem i różańcem

Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_kalik-t1087033.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły