SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prz1993 / droga do wyjścia na scene / podsumowanie redukcji s. 190

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303364

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892903
Mat: Chciało by się więcej

Tibes: Na 1 stronie jest filmik z sierpnia, 155kg poszlo. Myślę że teraz było by ze 160-165. Przed nowym rokiem sprawdzę
Co do diety, to nie wiem ile mam kcal ani b/t/w. Po prostu jak kończyłem redukcje to dodawałem powoli kcal z różnych źródeł, i dalej dodaję. Nie używam żadnych sosów, czity też nigdy nie wpadają. Po prostu w ogóle nie ciągnie mnie do słodyczy czy jakiś hamburgerów, smakuje mi ryż czy makaron i jem to ze smakiem, zmieniając tylko przyprawy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pokaz przykladowa dietke jaka teraz masz z ciekawosci :D
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
cycki to ty masz silne
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
kvrwa nie da sie edytowac;/

przy WL ściągasz łopatki czy tylko mostkujesz?
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892903
Dieta praktycznie jak na 1 stronie:

1. płatki owsiane 100g + rodzynki + 4 jajka + mleko 250ml + jabłko + WPC 20g
2. makaron 130g + szynka 200g
3. płatki owsiane 130g + WPC 30g + oliwa 5ml
4. przedrteningowy - kasza jęczmienna / gryczana 130g + ryba 200g + oliwa 5 ml
5. shake potreningowy - rodzynki 100g + jabłko + WPC 40g
6. potreningowy - ryż 110g + cyc z kurczaka 200g + oliwa 5ml
7. Twaróg chudy 250g + oliwa 13ml

Przy WL ściągam łopatki i mostkuję
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Najszersze na fotce w profilu masz wyyebane xD więc nie mów,że podciąganie słabo,progres jest,siłowy i wizualny,to najważniejsze.

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892903
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
sporo węgli w diecie, nie zalewa cię po nich to tyle dobrze masz

ekto jestes?

3. płatki owsiane 130g + gainer 30g + oliwa 5ml

a tak na serio to jak to jesz płatki zalewasz woda i mixujesz z WPC?

a szynka ze świniaka?
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892903
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Jutro na filmiku napinkę łydek zrobię z dedykacją for you
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

kazda partia 2x w tygodniu

Następny temat

Ma ktoś konkretny plan FBW na rzeźbe?

electro
Polecane artykuły