SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

parę pytań odnośnie melmankowej redukcji :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
ja soczewice i inne strączki staram się po prostu jakoś do jedzenia przemycać, bo nie mogę ani ryżu, ani makaronu pełnoziarnistego... a skądś te węgle brać trzeba! kuuuurcze, tęsknie za nabiałem i zbożami Mam ochotę na jogurt naturalny z płatkami owsianymi!

Czemu Cie powalil? :D- Ja to robie na maszynie siedzacej, nie mam niestety takiej do lezenia.. a progresu wlasnie nie ma w porównaniu do ostatnich treningów, muszę zacząc robić porządne tabelki, żeby zestawiać to wszystko.. Tzn hmm.. jest ale w sumie tylko w nogach ale dobre i to!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Meluś a mi się przypomniało jak kiedyś wybrałam się z moim psiakiem ( niestety w tym roku zmarł ) na rolki ... łobuz jak to on zwykle miał w zwyczaju wynalazł sobie patyczek ( gruby konar-zerwany przez wiatr po wichurze) i radośnie biegł z nim do mnie by się pochwalic - ja nieświadoma biegnącego za mną psa z prezentem w pysku jechałam sobie na moich rolkach rozwijając już całkiem dobrą prędkośc ( nei chwaląc się dobra byłam w te klocki ) i nagle ŁUP dostałam w tyły kolan z kija - fiknęłam orła na plecy aż miło.. oj na tyłku długo usiąśc nie mogłam...

a co do trenia to i ja podziwiam Twoje ciężary - rozpiętki, ginekolog, uginanie nuk.. silna babka z Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
taj jak wyżej miałam na myśli że jesteś silna kobitka

jak to a pkt 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
ja z moim jamnikiem mogłabym co najwyżej uprawiać aktywność fizyczną polegającą na kopaniu dołków i wyszarpywaniu korzeni zębami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Mel a moze Ty pijesz po 14.00 herbate i kawe i dlatego zle spisz. Wbrew pozorom,ze to jeszcze duzo czasu do spania to mocna herbata potrafi skutecznie utrudniac sen wiele godzin po jej wypiciu.
Probuj pic miete na 2-3 h przed snem. Od razu nie poczujesz jej dzialania ale jak organizm sie nia "nasaczy" mozesz lepiej spac.
Dzialanie ziol odczuwam po tygodniu picia i pozniej jak juz nimi "nasiakne" to nawet jak robie przerwe 2-3 dniowa to nastepnego dnia dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Kochane, wcale taka strasznie silna nie jestem! aż się zawstydziłam, dziękuję... Powiem tak: marzą mi się już strasznie wolne ciężary, od zawsze mi się to podobało i z podziwem patrzyłam na mojego Faceta, jak robi te wszystkie straszne rzeczy Dociągnę jeszcze ten i następny tydzień na tym treningu, może uda się jeszcze zrobić jakiś progres i zobaczymy co będzie dalej

Mass, Kochana, skutecznie wybiłaś mi właśnie pomysł na rolkowanie z psiulą z głowy btw poszłabym już na rolki.. ale troszkę jeszcze niech się cieplej zrobi

Fala23, dziękuję zamierzam być jeszcze silniejsza!

haba, moja też to bardzo lubi Ale może lepiej skupmy się na innych formach aktywności fizycznej

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Super, że się przemogłaś Ciężary jak zwykle mordercze

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Lunika, jeśli chodzi o kawę, czy herbatę to ja zasypiam po kawie nawet o 21 bez problemu Najgorsze to, że po prostu się nie wysypiam, budzę się nad ranem i ogólnie wstaję wcześnie, średnio przytomna...

Kama, no bo mówiłam już, że się zawstydzam

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ja... no ciężary konkret! Za 100 lat do takich nie dojdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Mel z tymi ciężarami to wymiatasz! Ja skończyłam trening i nie osiągnęłam połowy tego co ty ciśniesz na ginekologu

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ardenka/zredukujcie mnie

Następny temat

Ćwiczenia dla dziewczyny

WHEY premium