SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

parę pytań odnośnie melmankowej redukcji :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Dziewczyny kochane moje, proponuje osoby temat białkowy założyć jakiś, bo później w dzienniku moim nie będzie się dało doszukać misek i treningów

Wrzucam od razu miskę dzisiejsza

DNT - Regeneracja - dzień 8
Założenia: 1800kcal (B:130, T:85, WW:130)

napoje: woda ok 2l, kawa x3, herbata czarna x2
suplementy: -




btw, jutro zaczynam nowy trening! ahhh doczekać się już nie mogę naprawdę, tęskno mi za siłownią niesamowicie, ale zdecydowanie taka regeneracja była mi potrzebna

Mam tylko nadzieję, że dam sobie radę z tymi wszystkimi ćwiczeniami...


Zmieniony przez - melmanka w dniu 2012-04-03 13:39:18

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Mel podoba mi się śniadanie bo ma tyle fajnych składników ale co to jest? w sensie jak to jesz? jakiś koktajl czy coś? same fajne rzeczy - pomelo

dasz radę z nowym treningiem - nie martw się na zapas i relacja koniecznie!

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Ruda, dzięki Czyli rozumiem, że w tym temacie nt. białka dyskutować można do woli

moCCa, śniadanie w formie omleta, a pomelo dodatkowo, do pogryzienia



A teraz parę treningowych pytań itd.


Od jutra zaczynam nowy trening, zdecydowałam się na ten, który wybiera chyba większość dziewczyn i mam nadzieję, że będzie mi się podobać


TRENING NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'
Pierwszy poważny trening każdej Lady, uczy pracy z wolnymi ciężarami.

Dwa treningi A i B robi się na zmianę . Zawsze 60sek przerwy miedzy seriami,
Treningi z każdego A i B:
1,2 -gi wykonujemy po 2 serie każdego ćwiczenia, po 15 powtórzeń
3,4 -ty po 2 serie 12 powtórzeń
5,6-ty 3 serie 10 powtórzeń
7,8- my 3 serie 8 powtórzeń
Ćwiczenia oznaczone B1B2 itd wykonujemy parami na zmianę w obwodzie wszystkie serie z przerwami dopóki nie zostanie dokończona zadana ilość, dopiero przechodzi się dalej

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
B1. wyciskanie sztangi skos góra
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha (tu pytanko: jakie ćwiczenie mogłabym wykonywać zamiast tego? niestety maszyny takiej na siłowni mojej nie ma.. Czy mogłabym zastąpić to np. maszyną motor? co innego wrzucić ewentualnie zamiast tego ćwiczenia?)
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
C2. wznosy tułowia z opadu
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) (to jest jakiś hardcore, ale mam nadzieję, że ogarnę )

Trening B.
A. Martwy ciąg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem (to ćwiczenie robię na innej maszynie, niż wyciąg, w każdym razie najszersze pracują - mam nadzieję, że tak powinno być?)
C1. wypady (tego ćwiczenia też nie jestem pewna.. chodzi o takie jakby wykroki? trzymając w rękach sztangielki?)
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń (lepiej zacząć od damskich a większą ilość? czy od razu próbować męskie? Męskich myślę, że jestem w stanie zrobić ok 3 )
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku...
Dwa treningi A i B robi się na zmianę . Zawsze 60sek przerwy miedzy seriami

Czyli w sumie po 8 treningów z każdego planu, można je robić 2-3x w tygodniu z aerobami na koniec, które można tez systematycznie wydłużać, ale nie więcej niż 40min w sumie, a pozostałe dwa dni proponuje treningi interwałowe.

Przy 3 treningach w tygodniu rozkład wygląda tak:
1.tydzień: trening A (2x15) - wolne - trening B (2x15) - wolne - trening A (2x15)
2.tydzień: trening B (2x15) - wolne - trening A (2x12) - wolne - trening B (2x12)
3.tydzień: trening A (2x12) - wolne - trening B (2x12) - wolne - trening A (3x10)
4.tydzień: trening B (3x10) - wolne - trening A (3x10) - wolne - trening B (3x10)
5.tydzień: trening A (3x8) - wolne - trening B (3x8) - wolne - trening A (3x8)
6.trening B (3x8) i w zależności od samopoczucia bierzemy się za kolejny trening lub 10 dni regeneracji


Wrzuciłam sobie tu wszystko, żeby w razie czego mieć pod ręką all


Zmieniony przez - melmanka w dniu 2012-04-03 13:56:16

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Dziewczyny, jak któraś znajdzie chwilkę, to proszę o rady w kwestii treningu

Humor jakiś dziwny mam ostatnio, humory, nastroje.. nie wiem, czy to kwestia pogody, czy czego, ale jakoś do dvpy się czuję ostatnio, brak energii, zapału i smutki jakieś beznadziejne..

Micha dzisiejsza wyszła ciut inaczej, pożarłam trochę orzechów wieczorem, więc ostatni posiłek poszedł out

Ogólnie zastanawiam się nad jedną rzeczą: mogłabym powoli wprowadzić trochę zbóż do swojej diety?
Męczą mnie już strączkowe troszkę.. i tęsknię przeokorpnie za owsianymi, ryżem i makaronem pełnoziarnistym.. nabiału też brakuje.. czy za wcześnie na razie?

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Micha dzisiejsza teraz, a później wypiska z pierwszego nowego treningu! Can't wait!!

Boję się tylko troszkę, że na drugi dzień się nie podniosę


DT
Założenia: 1800kcal (B:130, T:85, WW:130)
suplementy: BCAA, magnez
napoje: kawa czarna x3, herbata czarna x1, herbata zielona x1


http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Mel jeśli chodzi o wykroki, to ja robię dokładnie tak jak napisałaś, sztangielki w łapki i jazda Jeśli chodzi o pompki, to wydaje mi się, że powinnaś robić standardowe. Ja robię damskie (jeszcze tydzień) bo pracuję nad techniką, bo cały ciężar ciała w męskich rozkładałam na prawej ręce i wracam do męskich Powiem Ci, że też mi się wydawało, że męskich dam radę zrobić ze 3, a za pierwszym razem zrobiłam 10
Bardzo lubię te nowe treningi

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-04-04 15:07:40

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Dzięki Kama, teraz troszkę mi się rozjaśniło Powiedz mi jeszcze, te ćwiczenia, które należy wykonywać parami, czy trzeba zrobić przerwy pomiędzy jednym a drugim? Czy robię tak: ćwiczenie B1, od razu B2, potem przerwa i znowu B1 i od razu B2?

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Powiem Ci, że sama nie wiem. Zazwyczaj nie robię przerw między nimi. Czasami też robię jak czekam na sprzęt. Jakbyś coś więcej wiedziała, to będę wdzięczna jak mi napiszesz u mnie też jakbym tutaj przegapiła. Przeczytam jeszcze raz ten opis i może coś rozkminię bardziej
Ćwiczenia oznaczone B1B2 itd wykonujemy parami na zmianę w obwodzie wszystkie serie z przerwami dopóki nie zostanie dokończona zadana ilość, dopiero przechodzi się dalej
No to wychodzi, że z przerwami

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-04-04 18:42:34

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mel, jak trenio?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ardenka/zredukujcie mnie

Następny temat

Ćwiczenia dla dziewczyny

WHEY premium