SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stworeczek, czyli powrót do redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
Witam Szanowne Ladies!

Zaczynam nowy temat - w zeszłym roku opisywałam swoje zmagania z powrotem do normalnego metabolizmu i redukcją.

Od pół roku jem czysto, 2000 kcal, ćwiczę 6 dni w tygodniu: 3 dni treningu siłowego + 3 dni treningu wytrzymałościowego, 7 dzień odpoczynek.

Ale jakoś waga nie do końca mi zaczyna się podobać /wiem, mięśnie też ważą.../, bo dziś zobaczyłam 66kg

no i postanowiłam znowu zrobić sobie redukcję. Postawiłam na coś, co znam i wypróbowałam, czyli rotację w diecie: 3 dni 1600kcal + czwarty 1800kcal.

Rozpocząć mam zamiar w przyszłym tygodniu - dziś miałam piłowanie kości w celu usunięcia ósemki, więc mam na kilka dni szlaban na ćwiczenia i wszelki wysyłek

Wtedy też wrzucę ankietę.

A mam zamiar opisywać swoje zmagania, bo poprzednio Wasze rady, wskazówki w trakcie oraz słowa otuchy bardzo pomogły mi w osiągnięciu celu i mam nadzieję, że i teraz też tak będzie





Zmieniony przez - stworeczek w dniu 2011-06-21 17:19:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
nie no - spadki spoko, nie narzekam fajnie by było jakby tak dalej szło, ale nie dałabym rady kolejnych 5 dni tak wytrzymać - strasznie dziś cierpiałam jak Mąż sobie kanapki z pysznego chlebka robił...

Zmieniony przez - stworeczek w dniu 2011-08-19 10:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Powodzenia!

Jak to ja- powiem wprost- wez nie pyerdol z ta waga, bo juz gdzies byly foty lasek o tej samej wadze i roznych sylwetkach, to raz. Wybij sobie z glowy idiotyzmy rozsiewane przez popyerdolone anoreksje, ze kobieta powinna wazyc 50kg, bo inaczej nie jest kobieta etc.

Dziekuje za uwage i dajesz!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
AAAaa! to ja miałam być pierwsza!
No to dawaj! Ciśniesz! Nie wierzę że nie jest zayebiście...ale pewnie może być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
hehe, dzięki, Wrong - zgadzam się z Tobą w 100%, ale mimo wszystko nie czuję się z tą wagą ok
Długo zastanawiałam się czy podjąć tę decyzję - na szczęście wiem już, że te wszystkie durne diety na szybko nic nie dają poza efektu jojo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No ale co sie nie czujesz ok- spodnie Cie cisna czy cyferki?

A wiesz, ja wpadlam w pulapke myslenia o wadze i waze malo, a struktura ciala mi sie bardzo nie podoba. I tyle powiem.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
Lithium0 - zawsze może być lepiej i w tym problem

ja wiem, że to problem głowy, a nie ciała... ale i tak udało mi się dużo we łbie poukładać - nie od razu kraków zbudowano!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
no, cyferki na pewno - głoopota, wiem...
ale spodenki też tak nieśmiało mam wrażenie... w brzusiu cm mi przybyło po redukcji, w udkach, pupie mniej... ale jednak... ta redukcja, przyznaję, z lekka "profilaktyczna" jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie, że wróciłaś, przeglądałam Twój dziennik wielokrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
Distraught, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Cześć Stworeczek!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co robie nie tak? pomocy

Następny temat

Szczupła sylwetka a odstający brzuch

WHEY premium