SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oskar1994 DT-MASA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Zgaduj Zgadula :D A jak myślisz? ;d
taki tam sarkazm ;d

Zmieniony przez - oskar1994 w dniu 2012-06-22 21:21:52

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
>>>>>> 22.06.2012 <<<<<<



TRENING FBW 5X5: B
- przysiad 5x5 |-| 77,5kg
- wyciskanie w staniu zza głowy 5x5 |-| 35kg
- MC(klasyk) 5x5 |-| 90kg-95kg-100kg-105kg-110kg
- drążek (podchwytem) 3 x max ilosc powt. |-| 11p-6p-4p +10kg przypięte do pasa

+ brzuch:
- wznosy kolan do klatki wisząc: 3 x 30p
- spięcia brzucha leżąc: 3 x 15p +5kg położone na klacie



ODŻYWIANIE:

1- przed treningowy:
- płatki miodowe w 300ml mleka

2- przekąska po treningowa
- 2 długie bułki
- pączek z dżemem
- banan

3- po treningowy
- makaron ze śmietaną i sosem malinowym

4- kolacja:
- 7 kawałków chleba: 3 z gotowanym jajkiem i majonezem | 4z pasztetem drobiowym



przysiad: ciężko, ale wszystkie serie zrobione samodzielnie. Myślę, iż na następnym treningu dołożę kg.

wyciskanie zza głowy: tutaj jak zawsze ciężko kurcze. Ciężko zarzucić ta sztangę na barki, ponieważ traci się na tym dużo sił, lecz wszystkie serie zrobione samodzielnie, powinienem dołożyć kg na następnym treningu, ale już dzisiaj wiem, że będzie bardzo ciężko.

MC- w martwym też nie było łatwo, aczkolwiek serie wykonane. Nie dokładałem dzisiaj kg, na następnym też nie będę dokładał, chociaż wiem, że dałbym radę, ale chce przygotować te plecy i prostowniki do takich ciężarów, a więc... za tydzień nie dokładam, ale za 2 tygodnie już dołożę kilogramów.

drążek - tu się też namachałem, łatwo nie było. Zwróciłem uwagę na fazę negatywną i tu moje pytanie: Czy w podciąganiu jest aż ważna faza negatywna?
Na następnym treningu doczepię do pasa 7,5kg a nie 10kg.

brzuch: w następnym tygodniu będę wykonywał tylko jedno ćwiczenie na brzuch (wznosy kolan), nie z tego powodu, że brak mi sił tylko doradził mi tak pewien Pan, który pomógł mi w tym oto treningu.





Dzisiaj było trochę "śmiechu" na siłce: Podczas podnoszenia 110kg na MC pewien około 40 letni Pan, z którym uczęszczałem na Capoeire doradził mi, abym obowiązkowo założył pas. Ja odpowiedziałem, iż przy takich lekkich ciężarach nie ma sensu używać pasa, ponieważ on tylko osłabi moje plecy, a głównie odcinek lędźwiowy. Pan oczywiście się z tym nie zgodził, ale ja wiem swoje i się tego trzymam.

Jeszcze w tym miesiącu zacznę "program" z lepszym odżywianiem. Teraz to na 100% :)

I jeszcze jedno: za około 3tygodnie wyjeżdżam do Włoch na Sardynię, jak co roku. Jestem załamany, ponieważ nie będzie możliwości, aby chodzić tam na siłkę, ponieważ są one zamknięte ze względu na tak wysokie temperatury (zupełnie tego nie rozumiem). I co zrobić? :( zapewne będę tam długo siedział. Kurcze, szkoda mi tego progresu, nie chce tego zmarnować. Co polecacie, aby chociaż w małym stopniu zastąpić taki trening?



Pozdrawiam.

Zmieniony przez - oskar1994 w dniu 2012-06-22 21:24:00

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
MC duży ciezar ;d powodzenia bede wpadal !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Uuuu stary nie wiedziałem że tak ładnie pociskasz ! :D:D,zayebiście jest,.Co do wyjazdu to pompki zwykłe,na krzesłach,podciąganie na drążku napewno mógłbyś robić,progres napewno mocno nie spadnie ;],
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Właśnie nie będę miał do dyspozycji drążka :(

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze możesz robić tylko pompki, później wrócisz po wakacjach z klatą jak Arnold
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A na ile jedziesz? Wakacyjny obóz/z rodzicami/do roboty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
.
awsze możesz robić tylko pompki, później wrócisz po wakacjach z klatą jak Arnold

myślisz, że same pompki starczą?

.
A na ile jedziesz? Wakacyjny obóz/z rodzicami/do roboty?

Śmigam na około 1,5 miesiąca myślę kurde.
Do siostry, po prostu na wakacje.

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"myślisz, że same pompki starczą? "
na klate tak

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
tutaj poszukaj może coś znajdziesz dla siebie, na dole masz przykładowe treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
noo,na martwy powiedz niech sie ojciec położy chwycisz za noge i ręke i jazda,a na przysiad siostre zarzucisz i też starczy :D:D<żart>
Licze że coś wykombinujesz bo 1.5 miecha to jest sporo czasu,ale kiedyś trzeba odpocząć ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kapturkyy

Następny temat

Pytanie do traktora71 i innych profow.

WHEY premium