SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Asasm, Ty się tak nie dziw, 86 tygodni to ponad 21 miesięcy, czyli prawie 2 lata ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
W sumie jakbym 2 lata się tylko podciągał to były by takie efekty :D, wg. mnie armstrong jest troche bez sensu bo jedynym plusem jest podciąganiem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
bo to plan stworzony pod podciąganie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 223
Asams >> ten trening nie tylko działa na podciaganie ale tez na klate itp na wszystkie prawie miesnie... ze 70 kg na klate po 2 latach wycisne 140kg a nie cwiczylem wogole klaty ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Nie no oczywiście, nie wątpię, że rozwijasz też inne mięśnie.
Ale tym planem nie nauczysz się różnych gimnastycznych figur oraz nóg nie zrobisz, bo to już ciężko wcisnąć trening nóg gdzieś. Spróbuje ten plan przez 2 tygodnie robić ale za tydzień dopiero, dam znać jak wyniki;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja dzisiaj zrobiłem trening poniedziałkowy, do tego zrobiłem jeszcze całe ciało ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
chucher, jakiś filmik masz z tego wycisku 140kg? Bo nie ma co ukrywać ze jak na 2-letni trening pod podciąganie(i to wytrzymalościowe) to wynik jest duży.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 223
QUEBLO brak filmiku z wyciskania, jedynie z podciagania, moja rada zmierz sie z Armstrongiem przez 2 lata dzień w dzień+pompki i wtedy podejdź do wyciskania, podwoisz swój wynik możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
z armstrongiem się mierzyłem, choć oczywiscie nie przez 2 lata.
A o filmik pytałem bo jeśli ktoś nie ma jakichś predyspozycji to zrobić 140kg na ćwiczeniu którego się w ogóle nie robiło jest nierealne.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Mógłby mi ktoś napisać jakie mięśnie pracują podczas tego treningu i jak wygląda progres w liczbach?(czyli np obwód klatki przed i po zakończeniu treningu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium