SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrócę do domu, wskoczę na wagę i zobaczę co jest grane. Niestety mam tendencje do błyskawicznego tycia(i chudnięcia też).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
też jestem zdania że od kreatyny dupa nie rośnie , być może też coś źle liczysz w sensie wydatki albo przychody i nie jest to 0 lub delikatny plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22063 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrzut fajek planowany jest na 2 lutego:) do pracy już jadę bez nich, a na miejscu nie kupię bo za drogie (paczka Ok.60 zł). Od wtrorku ze względu na podróże nic nie robię. Za to dzisiaj pobiegałem:) X bieg "policz się z cukrzycą" WOŚP. Córa biegła na 500, ja na 3000 m. Bieg nie poszedł mi. Wyszliśmy z domu za późno. Okazało się że od parkingu do linii startu jest 2 km, było 12 minut do startu córki i jedyna opcja żeby zdążyła to było wzięcie ją na plecy i przebiegniecie tego dystansu. Dobieglismy jako ostani na linie startu. Pobiegłem z córka. Potem od razu mój bieg.Ta rozgrzewka z 25 kilogramami na plecach strasznie mnie spompowała i zamiast rozgrzany byłem przed biegiem zmęczony. Do tego zbyt ciepło się ubrałem i w sumie te 3 km były katorgą. Jutro powrót na siłownie. Waga zgodnie z oczekiwaniami poszła w gore o 2,5 kg. Cały czas mam nadzieje że to tylko woda. Zobaczymy co jutro powie wróżka Tanita:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22063 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627755
Wróżkę bym olała... A za biegi wielkie graty!!!!!
Nie warto jakiegoś stopniowego ograniczenia fajek przeprowadzić? Tak aby w sytuacji braku nie włączyło się jedzenie, picie czy inny ekwiwalent...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Wróżkę bym olała... A za biegi wielkie graty!!!!!
Nie warto jakiegoś stopniowego ograniczenia fajek przeprowadzić? Tak aby w sytuacji braku nie włączyło się jedzenie, picie czy inny ekwiwalent...

Warto by. Już w tej chwili ograniczyłem palenie do najbardziej "newralgicznych" momentów. Czyli palę po posiłkach... No i oczywiście nie ma jak to sobie zajarać po treningu:) (ale nie po bieganiu- tu mam autentyczny wstręt bo ledwo dycham). Teraz wychodzi 5-6 fajek i niestety juz teraz w pracy zaczęło się sięganie po herbatniczki w pracy w pokoju socjolanym. Na wyjazd chciałem nie brać wogole fajek i zastąpić je snussem( to takie skandynawskie ustrojstwo- woreczki z "mielonką" tytoniową która wkłada się pod wargę- niezbyt fajnie wyglada ale działa ). I chyba to dobra opcja. Nikotyna bedzie a 150 susbstancji smolistych już nie:) Niestety cięcie nikotyny do zera skończyłoby się u mnie drastycznym skokiem wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prawie tygodniu przerwy przedwiczraj wczoraj było OHP plus MC. Pomęczylem też bicka i 4x40 kg wiosłowanie sztangą. O obowiązkowym orbitreku i pronach nawet nie powiemiem wspominać. Ale były :) Dzis ostatni dzień jedynek. Jak bedzie chcec i ochota na koniec skatuje się bieżnią. Przyszły tydzień bedzie deload. Ostanio deload olalem, od razu sprawdziłem nowe maksy i zacząłem kolejną rundkę z 5/3/1. Tym razem dam sobie czas na regenerację:Wiec bedzie deload wg rozpiski 5/3/1. Raczej jako dodatek niż rdzeń przyszłotygodniowych treningów które wypełnię interwałami, męczeniem brzucha i średnimi dystansami na bieżni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22063 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dzięki:) Bieg mi nie poszedł ale przynajmniej mam z niego fajne zdjęcia;). Te akurat jest autorstwa Pana Dulnego- "nadwornego" fotografa szczecińskich biegaczy, ktory przez nich jest uwielbiany. :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-01-17 16:04:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium