SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Jeszcze a propos IG w okołotreningowych:
Tak jak pisałem, IG umiarkowane w okołotreningowych powinno załatwić sprawę, zapewni nam stały dopływ energii do mięśni, a nie jej jednorazowy zastrzyk. Przed treningiem dobrym posiłkiem będzie biały ryż, mięso (może być grillowane), oraz świeża sałatka.

Mat:
Pierwsza wersja Ok, w drugiej brakuje zdrowych tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Skodzio ja zwykle przed treningiem (ok 1h) daje niskie IG + białko (bez tłuszczu - no chyba że trejing za ok 2h).

Zwykle po treningu dawałem IG wysokie (tutaj ten ryż biały ew. ziemniaki) ale właśnie przeczytałem że niepotrzbeny IG wysoki tylko ilość węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Przed treningiem możesz dać umiarkowane.

Po treningu można dac wysokie, ponieważ komórki tłuszczowe są uśpione, a nasze mięśnie są chłonne jak gąbka ,mają duża wrażliwość insulinową ( to dobrze w tym wypadku) dzięki temu mamy pewność że składnik odżywczy trafi do mięśni. Moim zdaniem IG jest ważne, ponieważ stosując wysokie, uaktywniamy Insulinę która ma działania anabolczne. Trening powoduje obniżenie insuliny we krwi, co związane jest z wykorzystaniem zasobów energetycznych, obniżeniem poziomu glikemii. W porze potrenigowej insulina jest wielkim sprzymierzeńcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Pamietajmy tylko że dodatki białka i tł tak że po części wpływają na ig

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3947
Mam takie pytanko czy w wieku 14 lat przy odpowiedniej diecie mozna nabic biceps do 33 cm, czy na efekty trzeba zaczekać przynajmniej do 16 roku zycia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10622
@up
Można ... Ćwicz , a sam się przekonasz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zależy czy była faza smuklenia czy nie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
takie pytanie mam. Pierwszy raz będę brał mono i nie wiem jak za bardzo. Mam zamiar brać po treningu z carbo i jak to dawkować ? Mogę wrzucić do jednego shekera miarkę carbo i mono i rozmieszać to w 100ml wody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Bez pośrednio po treningu mono, a dopiero po 30-40 min carbo z posiłkiem. Ja tak robię i Tobie również tak polecam.

Niech któś jeszcze się wypowie

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
dlaczego carbo dopiero po 30 min ? po 30 min jem już posiłek po treningowy. Carbo raczej bd brał po treningu od razu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium