SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 959
1,Chcialbym sobie zrobic wszystkie potrzebne badania zeby moc dostosowac odpowiednio diete i w pozniejszych okresach miec porownanie wynikow czy nic zlego sie nie dzieje.Jakie badania nalezy w tym celu zrobic i ile to by kosztowalo?

2.Czym mozna zastapic owsianke+bialko+orzechy na sniadanie? ryzu rano wolal bym nie jesc bo jem w ciagu dnia a pieczywo jem w szkole wiec tez bym wolal bez tego :<

Zmieniony przez - leprince w dniu 2010-12-18 09:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 460
Nurtuje mnie pytanie, czy liczy sie tylko dzienny bilans a procentowy rozklad B/W/T w ciagu dnia to juz szczegoly??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76053 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754958
1. Morfologia krwi, ob, cholesterol, poziom hormonow. Ile kosztuje to spytaj lekarza. Do 200zl powinienes sie zmiescic

2. Kazde inne zrodla btw. Moze jakis placek z jaj, maki razowej, twarogu, nasion itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
lekarz rodzinny powinien dać skierowanie na badania za darmo.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
czy kapusta kiszona zakwasza czy odkwasza organizm? pytam bo gdzieś na forum było że zawiera dużo kwasu mlekowego, a ten ma chyba coś wspólnego z zakwaszaniem tak?( no chyba że się mylę)
pytanie tyczy się tak samo soku z kapusty kiszonej...

Zmieniony przez - Fryco_ w dniu 2010-12-18 11:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
odkwasza.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
w jakiej postaci można teraz kupic szpinak (w jakiś puszkach czy coś)? Bo świeżego to jeszcze na oczy w życiu nie widziałem, nie mówiąc już o kupnie.
Szukałem ostatnio w carefourze ale nie mogłem znaleźc

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
mrożony, liściasty jest w Carrefour'że również.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
jeżeli zaraz po treningu wypijam gainera a pełnowartościowy posiłek jem jakieś 40 min póżniej to mogę do tego posiłku dodac 10-15ml oliwy?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
teraz promo jest chyba w kauflandzie po 2,5 szpinaku w biedronce cały czas
Pedro daj oliwy oczywiście

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium