SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
raczej nie bedziesz jadł na codzień wiec wcinaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
po dniu bez liczenia z ciekawosci sobie podliczylem i wyszlo mi okolo 300g wegli bez warzyw Czy to troszke nie Za duzo(waga 54kg obecnie) aha a apetyt mialem na wiecej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to po uju dzień bez liczenia. Jedz jak czujesz i tym sie sugeruj, albo już to nie bedzie zakładany plan bez liczenia....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
sam na takie coś przejdę niedługo ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najwyższy czas

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
mówisz? Mogę nawet od jutra, ale jak będę nadzorował ile dodawać, w każdej chwili jestem w stanie wyrzucić wagę z domu . I tak ostatnio wyluzowałem z tym wszystkim, nie przejmuje się. Odpowiedz na @ jak bd miał czas Znaczy się niestety na całe zycie już zostaną podstawowe zasady, racjonalnej diety (co 2-4h, zdrowo, pełnowartościowo itp.)
Jeśli piszesz, że tak będzie lepiej, to przestaję liczyć od teraz nawet, będę się starał jeść tak, by się najadać, tylko efekty na siłowni mogą być mizerne :) Dlatego ponawiam pytanie:
Co mogę osiągnąć na 0 bilansie na siłowni?


Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2011-01-30 22:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78306
Cześć!
Panowie, co sądzicie o bieganiu lub innej formie aero na czczo tylko po BCAA bądąc na masie??
Reszta posiłków typowo masowe z delikatnym + .


Skodzio, ja na jakiś czas odpuściłem liczenie i dziennik posiłków. Wreszcie wyluzowałem, a kiedyś pewnego dnia z ciekawości postanowiłem wpisać wszystko co zjadłem i wyszło PRAWIE idealnie.
Niektóre nawyki wchodzą w krew!!!
Niestety nie wyobrażam sobie zrobić redukcji bez wagi i dziennika posiłków ;)

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2011-01-30 22:17:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36788
Mam pytanie.. ile ustalić kalorii gdy waze ok 75-77 ? w diecie wychodzi mi okolo 3000. pozdr

"Kto walczy czasem przegrywa, kto nie walczy przegrywa zawsze" - Reinhard Hess.

Ave Silesia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dobra to juz nie licze :P ale mam tylko pytanie co robic jak waga bardzo szybko leci gdy sie nie liczy
bo wiadomo zalac sie nie sztuka

jedno mnie dziwi ze ty smpa najbardziej zachecasz do nietrzymania scisles diety, luzu, cheatow itd a to w koncu chyba zmniejsza efekty czyz nie?

aha i jeszcze jedno jak przygotowywac sobie jedzenie na nast dzien gdy sie nie liczy?
robic na zapas i jakbym nie mial ochoty zzjesc wzystkiego to na nastepby dzien sobie przelozyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Co zmniejsza efekty ? zachęcam te osoby które od roku czy 2 chcą masy a dalej ważą po 5-60-70kg chyba tzn że panicznie boją się przytyć. Może jednak nie zmniejsza efektów.... a racjonalne podejście do życia przyda sie w przyszłości bo przyjdzie praca szkła żona dziecko i zgłupiejesz!

Możesz robić zapsa możesz zrobić mniej i przekąsić coś

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium