SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3550
Co do tej oliwy ze "szlamem", to jest to oliwa z Biedronki. Chodzi o taki osad. Czy to świadczy o złej jakości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
ot tym że trzymasz ją w zimnie.



Moje pytanie:

Bede teraz 2 dni w tygodniu trenował 2x dziennie . O 9.00 SIłownia , o 19.00 KOszykówka. I musze podbić kcale dodatkowym białkiem , a nie mam pomysłu na jakiś nowy posiłek wiec musze sie was poradzieć Co mogę dodać z produktów białkowcyh bo nei chce jesc juz miesca 3x dziennie.

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
s.m.p.a
Wczoraj miałem gorączkę i źle się czułem, cały dzień przespałem wstawiając tylko by zjeść. Poszedłem do lekarza, okazało się, że to zapalenie górnych dróg oddechowych. Zalecił mi antybiotyk DUOMOX. Dzisiaj wstałem zero gorączki, kaszlu, kataru. Czuje się świetnie. Iść na trening czy odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
odpuszczasz przyjmujesz antybiotyk i leżysz nic sie nie stanie przez te pare dni

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
pytanie dot. spozycia białka
jesli chodzi o to co jem to jem prawie wszystko i zbytnio nie zwracam na to uwagi.
wzrost ok 170 cm lat 17 i waga 65. Przez okolo rok mialem 64 i teraz jakos mi wskoczylo 65 nie wiadomo skad :P hehe i teraz pytanie ile normalnie pownienem spozywac bialka w ciagu dnia i nastepne pytanie ile najlepiej spozywac bialka do przyrostu masy miesni? jesli bede jadl wiecej niz potrzeba to jakie moja byc tego skutki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bedziesz jadł 2g na kg bedzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1536
czy pieczarki z cebula zasmazone moga byc dodatkiem do ryzu i kuraka ?
czy uzwgledniac ich wartosci do diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1245
Chce dorzucic bialko w proszku do omleta z jajek i platkow owsianych, czy to dobry pomysl? bialko nie straci wlasciowosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3947
Mam takie pytanko czy regularne jedzenie mandarynki do twarogu do ostatniego posiłku może stać się przyczyną zalania ? Dodam, że chodze spać 2h po tym posiłku. Z mandarynką idzie to jakos zjesc :DDD powiedzialbym nawet ze smaczne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jesli to nie duze ilosci pieczarek i cebuli to nie uwzgledniaj

Mozesz dodac odzywke bialkowa do omleta, nic mu sie nie stanie ale staraj sie nie smażyć omleta za mocno

Jedna mandarynka krzywdy Ci nie zrobi, na odkladanie tluszczu ma wplyw ogolny rozklad diety ni jednego posilku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium