SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
jakie polecacie ryby tanie i świeże (najlepiej bez ości )

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
każde mrożnoe prócz pangi i tilapi było setki razy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Jak mi sie beka na treningu pokarmem który jadłem przed siłowią to znaczy, ze on sie jeszcze trawi??
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Pytanie odnosnie herbaty, lepiej pic z rana czy spokojnie mozna w ciagu dnia i czy nie ma przeciwskazan, znalazlem temat, przeczytalem caly (link nizej). Zastanawiam sie nad wprowadzeniem picia herbaty do mojej diety. Warto nie warto? Robic taki mix jak autor, czy raczej na spokojnie jakas dana okreslona herbate, ze spora iloscia cytryny mala? Prosze o informacje, dzieki


https://www.sfd.pl/picie_herbaty_:D-t685518.html

Ostatnio przy scislej konkretnej diecie, oraz spozywaniu bialka, wegli, tlusczy przed snem, z rana, gdy sie budzilem odczuwalem silne palenie w żoladku, bedac ledwo przytomnym/przebudzacym sie 1-2 h przed obudzeniem z powodu pragnienia wody, czuc bardzo silne palenie w brzuchu. Czym to moze byc spowodowane? Spozywaniem duzej ilosci skladnikwo odzywczych przed snem?
Pozdr.

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2011-02-19 14:32:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
miód dodac do diety?po czy przed treningiem??

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
czy jeżeli podczas treningu wypijam 1,5l wody, wliczam to do dziennego zapotrzebowania na wodę, gdy mam cykl kreatynowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak mi sie beka na treningu pokarmem który jadłem przed siłowią to znaczy, ze on sie jeszcze trawi??

Zbyt krótka przerwa od posiłku lub za dużo "spowalniaczy" czyli tłuszczu i warzyw w przed treningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
KoKs03 najlepiej z wodą rano rozpuszczony wieczorem

teo słuchaj organizmu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
.

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2011-02-19 14:44:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ostatnio przy scislej konkretnej diecie, oraz spozywaniu bialka, wegli, tlusczy przed snem, z rana, gdy sie budzilem odczuwalem silne palenie w żoladku, bedac ledwo przytomnym/przebudzacym sie 1-2 h przed obudzeniem z powodu pragnienia wody, czuc bardzo silne palenie w brzuchu. Czym to moze byc spowodowane? Spozywaniem duzej ilosci skladnikwo odzywczych przed snem?


Zależy co to za palenie. Jeżeli zgaga to zbyt mało alkalizatorów w diecie a jeżeli pragnienie - dieta wysokobiałkowa wymaga zwiększonego spożycia wody więc te 3 l dziennie musi być.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium