SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Panowie z czym jeść ryż bo chce jak najczęsciej go jeść :)
Dodatkowo co najlepiej pić ? Wode czy np. Kubuś czy coś takiego..
Wszystkie rodzaje ryb mogą być ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1030
Czy jest sens dodatkowa suplementacja bcaa skoro w 1 porcji izolatu białka mam 6,6g BCAA, czyli pochłaniam dziennie około 13gram BCAA jeszcze przy diecie stricte masowej ????Prosze o odpowieć nurtuje mnie to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie ma większego sensu jeśli zabezpieczasz się przed i po treningu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7571
Gdzie kupic oliwe w sprayu? Pewnie juz byly takie posty ale nie umie sie doszukac.

Redukcja ;)
Trzymaj miche!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2857
Mam jedno pytanie, teraz do szkoły zabieram kanapki z kotletem z kuraka a ostatnio zakupiłem schab wieprzowy i chcę go sobie upiec , czy będzie to dobry zamiennik za kuraka do kanapki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Węglowodany proste po treningu siłowym oraz rano w mixie ze złożonymi oczywiście w przewadze tych 2, rano pokusiłbym się o rodzynki jeśli chodzi o walor smakowy i korzyść z nich płynącą (odkwaszenie). Po aero posiłek w odstępie 30 minut od zakończenia aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Bedzie dobry zamiennik, pamiętaj tylko aby wliczyć to do bilansu bo dochodzą tłuszcze, których w piersi nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Czy nie przeszkadza, ze kazdą porcje ryzu i kurczaka smaze na patelni i uzytą do tego oliwe mam liczyc w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Lepszym rozwiązaniem było by gotowanie ryżu i pieczenie, gotowanie mięsa. Oliwa z oliwek nie nadaje się do smażenia ponieważ ma niską temp. dymienia. Jeśli bardzo chcesz smażyć kup spray do smażenia Oli-oli lub PAM chyba że masz patelnie do której potrawy nie przywierają. Pamiętaj, że w smażenie w temp. powyżej 180C jest niebezpieczne dla zdrowia. Tak masz wliczać użyty tłuszcz jednak to co użyjesz do smażenia nie zostanie w pełni "wchłonięte" przez mięso.

Zmieniony przez - Vexel w dniu 2011-02-08 14:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Ok dzięki, A moze byc olej lniany albo mieszanka oleju rzepakowego z oliwą z oliwek(5%) taki akurat mam teraz w domu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium