SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A na moje pytanie możesz odpowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kurczaka jeśli gotuje to na kostce i z warzywami. Częściej jednak piekę i grilluję.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
witam wydaje mi się, że doszedłem do tego co powoduje u mnie nadmierne ilości gazów - białko
muszę zmniejszyć spożycie, o ile gram powinienem to zrobić, żeby przyniosło efekty? 30? 20?
zmniejszę przez pełnowartościowe, bo inaczej musiałbym odejmować ryżu/makaronu/kaszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Smpa, Kabza, bardzo wam dziękuję :) Jadam tłuszcze, faktycznie nasyconych jakoś mniej, bo tł. z mięsa nie lubię, a od masła się odzwyczaiłam. Oliwa z oliwek do sałatek, orzechy - garść podjadam itd. Ale chyba faktycznie może być ich za mało... Co do wysiłku, trenuję 3x w tyg. (w tym 2x brzuch), biegam regularnie, ale nie powiedziałabym, że to za duży wysiłek, bo dawno nie zwiększałam ciężarów, co mnie i dziwi zresztą...
Dobra, to spróbuję więcej tłuszczu zjeść (i mniej węgli wtedy?). Aha, Smpa, tak, niby wiem, jak jeść, ale jednak mam problem, stąd pytanie :) Szczupła jestem, poziomu BF wysokiego nie mam, postanowiłam nieco przybrać po wakacjach, zyskałam ok. 3kg i mi starczy, więcej bym nie chciała... Może w ogóle tydzień przerwy od ćwiczeń.
Dzięki wam za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Lena_k prponuje właćzyć do diety tłustsze mięsa i nie bać się i tak jak chyba się ostatnio pytałaś o pasztet śmiało

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3947
Czy dodawanie sody oczyszczonej (śladowe ilości, nie wiem czy jest nawet 1/4 łyżeczki ) do omleta ma jakieś przeciwskazania. Wole taki molecik gdyż jest pulchniejszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Smpa, ok, dziękuję Ci, dziś już zjadłam plasterek pasztetu z razowcem na śniadanie :) I może to mój problem, bo zwykle na takim "razie" kończę, może warto zjeść jeszcze kawałek np. boczku (z odcięciem najtłustszych części) na obiad.

Mat, a łyżka mąki pełnoziarnistej? - też jest pulchniejszy :)
Aha, albo zrób na białkach (tylko mi żal żółtek).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Lena_k oczywiście że tak jedz schab czy wołowinę

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Siemano, poproszę o wskazówki odnośnie mrożenia mięsa, oraz przechowywanie go w zamrażalce, czy mięso może być zmielone, a następnie zamrożone, czy uszkodzą się wtedy białka itd itp, planuję kupić trochę kg miecha, kuraka,wołowiny i nie do końca jestem pewny.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spokojnie możesz mrozić

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium