SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
Wampir miałem to samo jak kiedyś wcinałem 4-5 marchewek dziennie, nie mam żadnej wiedzy na temat możliwości przedawkowania tego warzywa ale doświadczalnie nic mi nie było a nawet czułem się zdrowszy

i też byłem żółty jak po dziwnym opalaniu

teraz mam IBS i marchewa mi szkodzi więc nie jem wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3029
czym mozna zastąpić owsiane górskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
owsianymi zwykłymi , musli własnej roboty czy na przykład placek z mąki razowej, chleb razowy , kasza , makaraon, ryż pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
czy dobrym polaczeniem bedzie zjedzenie siemienia lnianego wraz z twarozkiem np przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
smokeN - dobrym.

siłacz0000 - żytnimi jeszcze możesz zastąpić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
codziennie robie sobie takiego szejka:
ser bialy 1/3 kostki
1-2 banany
mleko
i co do niego dodac - otreby, siemie lniane, platki owsiane? a moze w ogole cos innego?
i kiedy najlepiej pic takiego "szejka"
z gory dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
a po co robisz tego szejka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
hmm.. dobre pytanie
nie wiem w sumie, w przerwach miedzy posilkami sobie go robie, albo przed wyjsciem na osiedle kiedy nie zamierzam szybko wracac :)
po treningu takie szejk nie znajdzie zastosowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Po treningu to ser biały zastapiłbym szybciej wchłanialnym białkiem, banan może być + ewentualnie owsiane, siemie lniane odpada ze względu na tł i generalnie spowolnienie wchłaniania makroskładników.

Przed snem nada się ser + siemię z kolei, ale juz bez banana i najlepiej z wodą rozrabiaj, nie z mlekiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
moze byc np twarog mleko owsiane orzechy wloskie/siemie lniane
po treningu nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium