SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
kupilem oliwe z oliwek mozna na niej smazyć ? czy tylko pic . W tren dodaje do kazdego okolo 20 ml procz po tren a w dni nie tren do kazdego dawac . I czy w dni nie tren spozywać weglowodany tylko o niskim IG procz sniadania?? I jak poradzic sobie z przetransportowaniem oliwy do szkoly w jakas buteleczke nalac? :D bo nie chce ksiazek pobrodzic. mysle ze sie zabardzo nie rozpisalem :) dzieki za odp:

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2010-12-01 20:02:13

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlpeiej dawać do słatek na zimno

w dnt ww o średnim ig

w szkole orzechy włoskie laskowe

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1860
Czy moge wlaczyc make razowa do mojego codziennego jadlospisu? Przykladowo zamiast platkow owsianych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
możesz.
w moim podpisie masz sporo przepisów na jej wykorzystanie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Rownie dobrze mozesz zmielic platki owsiane i tez bedziesz mial pewnego rodzaju make, ktora mozna dodawac do omleta.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
patrzę na tabele i czytam że rodzynki (Raisins) odkwaszają lepiej niż szpinak.

prawda? jeśli tak mogę ja na stałe wrzucić do rozpiski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, możesz. Ja robiłem tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak, ale rodzynek nie zjesz tyle co szpinaku.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Do rodzynek dodaje sie zwiazki siarki aby przedluzyc okres przechowywania. Poza tym ile zjesz tych rodzynek? Weglowodany proste sa zbedne. Skup sie na warzywach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
Na redukcji węgle czerpię z 2 worków ryżu brązowego/kaszy gryczanej
Mam 2 pytania.
1. Czy w dzień treningu siłowego optymalnym rozwiązaniem jest jedzenie jednego worka PRZED, a drugiego PO treningu(trening mam po śniadaniu)?
2. W pozostałe dni robię aero na czczo(zdecdowanie lepiej schodzi fat niż po aero nie na czczo, bcaa jest-mięso nie znika): czy jeść jeden worek w 1 posiłku, a drugi podczas posiłku 2 i 3? dobry jest taki rozkład?

Z góry dziękuję za porady :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa/ korekta diety

Następny temat

Dieta redukcyjna - prośba o oceny i porady.

WHEY premium