SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mati - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 406285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Forma super, jak na debiutanta to już w ogóle nie za wcześnie ładowanie, nie będzie problemu z limitem ? Ja podładowałem 2 dni po 4-5 worków ryżu i 2kg waga do góry w dniu weryfikacji a nie podżerałem

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze pije i duzo sole. Jutro ogranicze wuec waga powinna zejsc. Weryfikacja jest jutro po 15 wiec bedzie czas na ewentualne zbicie wagi chociaz laduje delikatnie i myślę ze nie bedzie problemu z waga tym bardziej ze siedzi soiro wody. Start mam rano w sobotę więc wolalem zacząć ladowac wcześniej ale ostrożniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3mam kciuki, będę śledził stream :) Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
MatiMlody
Jeszcze pije i duzo sole. Jutro ogranicze wuec waga powinna zejsc. Weryfikacja jest jutro po 15 wiec bedzie czas na ewentualne zbicie wagi chociaz laduje delikatnie i myślę ze nie bedzie problemu z waga tym bardziej ze siedzi soiro wody. Start mam rano w sobotę więc wolalem zacząć ladowac wcześniej ale ostrożniej.


Daj znac czy wsyztsko oki ale spokojnie to juz koncówka
O co chodzi teraz z Debiutami że sa tak szybko?
To dalej PZKFiTS organizuje?
Słyszalem ze zawodnicy ktorzy juz startowali na Debiutach w ifbb moga jeszcze raz startowac. To prawda? Jesli tak to jakis bezsens!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Jaca nadal PZKFiTS jest organizatorem. A odnosnie tego czy mozna startować po raz kolejny na debiutach to nie mam pojecia. Bede zdawal relacje na biezaco. Na razie idzie po 75g ryzu/ 300 ziemniakow na posilek i cos tam nabija bardzo delikatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemo podbije na fb za chwile jak nie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
też trzymam kciuki żeby ta koncowka przebiegla tak jak powinna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Ocenimy w sobotę na żywo.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
SalvatoreLucania

O co chodzi teraz z Debiutami że sa tak szybko?
To dalej PZKFiTS organizuje?
Słyszalem ze zawodnicy ktorzy juz startowali na Debiutach w ifbb moga jeszcze raz startowac. To prawda? Jesli tak to jakis bezsens!!!



systematycznie przesuwają te zawody w kalendarzu ,ale dlaczego w tym roku aż tak szybko tego nie wie chyba nikt może z tego powodu, że są one organizowane podczas dużych (nowych) targów sportowych i chcieli połączyć te dwie imprezy , to takie moje gdybanie

na Debiutach PZKiFTS można wystartować tylko raz, nie ma innej możliwości
za to podczas kolejnych zawodów w kalendarzu często są kategorie dla debiutantów czyli tych co albo debiutują faktycznie na danych zawodach albo jest to ich pierwszy rok debiutancki , tak było w roku ubiegłym chyba się nic w tej kwestii nie zmieniło

ale nie słyszałem na pewno aby ktoś , kto wystartował raz w debiutach (czy ogólnie zawodach IFBB) mógł teraz ponownie wyjść na scenę w Debiutach

takie coś wchodzi chyba tylko w grę, jak do tej pory nie startowała dana osoba w ifbb a np. brała udział w nac czy innej federacji i chce sprobowac swoich sił w ifbb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Następny temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

WHEY premium