SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299799

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie powiedzialem, ze nie wliczam. Ale na pewno nie bede wcinal calego ananasa codziennie. Dzieki.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
co do oddechu , to moze troche zbyt obrazowo podszedlem do tematu , aczkolwiek nie jest zbyt przyjemny po tylu godzinach niejedzenia

z nerkami ani watroba problemow nigdy nie mialem

interesduje mnie teraz kwestia aerobow , biniu komus polecil zeby robic je rano , sprobowalem ale prawde mowiac byl to zly pomysl

po koleji


w niedziele glodowk , silownia o 18 , potem rozne odzywki , jedzenie itd

w poniedzialek rano na czczo aeroby , po nich nic zero odzywek ani jedzenia , az do 20 no i wtedy jedzenie

mysle ze to jednak przegiecie , i narazenie miesni na katabolizm, dosc powiedziec ze w poniedzialek wieczorem czulem sie jak zagrypiony , a we wtorek mialem duze zakwasy jeszcze po niedzieli , ktorych juz byc nie powinno


mysle wiec ze rozsadniejsze bedzie robienie aero wieczorem (w DNT) tak aby po nich moc juz jesc aminokwasy i potem jedzenie

biniu co o tym myslisz , wypowiedz sie jako winowajca polecania aerobow rano przy J/NJ


po dotychczasowych doswiadczeniach wyglada moj dzien tak:

8 rano kawa , potem caly dzien nic tylko spalacz tluszczu i woda mineralna

19 trening (wczesniej nic) na nim napoj treningowy do ktorego dodaje jeszcze bcaa

po treningu
(ok 20.30)eaa

pozniej (ok. 21)bialko

pozniej (ok. 22) duza obiadokolacja

pozniej (ok polnocy) bialko

no i nastepny dzien od nowa

mialem jeszcze jakies pytania ale zapomnialem chwilowo , zajmijcie sie tymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Zapach to zapewne wina ciał ketonowych. Minie z czasem jak organizm się przyzwyczai do głodówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Logan wliczasz ananasa w zapotrzebowanie jak Ludi juz wspomnial. Wiec w czym problem???
Podobno ananas wspomaga odchudzanie gdzies tak mi sie obilo o uszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4491
tao822
Logan wliczasz ananasa w zapotrzebowanie jak Ludi juz wspomnial. Wiec w czym problem???
Podobno ananas wspomaga odchudzanie gdzies tak mi sie obilo o uszy.



tak, dużo bromeliny mają, dobre na trawienie

mnie do owoców nie ciągnie, bardziej wchodzą warzywa, chociaż się już nie mogę doczekać sezonu na arbuzy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15760
o jakiej porze najlepiej przyjmowac kreatyne w dni nietreningowe?

Zmieniony przez - Erszostka w dniu 2012-01-12 00:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Obojętnie, nie ma żadnej różnicy, proponuje z posiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ludi_
Zapach to zapewne wina ciał ketonowych. Minie z czasem jak organizm się przyzwyczai do głodówki.


zadbaj Alex rowniez o to aby NIE bylo diety ketogenicznej - czyli odpowiedznia (>100g) ilosc ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Axel - smialo mozesz przeniesc aeroby na dowolna pore ktora Tobie pasuje
jesli oczywiscie NIE robisz HIIT'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
no wlasnie aeroby to interwaly na worku wiec dosc intensywne , wiec wydaje mi sie ze glodowanie po takich aero to sredni pomysl , a ketoza kloci sie z ta dieta ? narazie jestem w fazie docierania tego wszystkiego , wiec to wieczorne jedzenie nie jest policzone
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium