SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Dzieki, jutro wracam do treningow.
No i niestety ale bede musial jesc przed trenem a chcialem sprobowac na czczo (tylko z bcaa):/
Trening mam o 19 i koncze kolo 20:30 wiec nie dam rady w 2.5h wcisnac 2.5k kalorii.
Chyba, ze po okresie adaptacji, narazie nie widze takiej mozliwosci.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Biniu i jak wygląda sprawa z węglami z owoców? Jak wypadają testy?
Osobiście obok owoców jako węgle byłoby jeszcze tylko mleko potreningowo. Jakby nie patrzeć - banana łatwiej zjeść, niż 2 torby ryżu. A tutaj IG chyba nie ma większego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Szamaj śmiało owoce. Nie przetworzone źródło ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Bardzo ciężko jest wypełnić zapotrzebowanie jakby chciał masować Trzeba przedtreningowe wcinać, bo inaczej nie idzie się wyrobić. Taki banan ułatwia sprawę, bo łatwiej i szybciej wchodzi od np. worka ryżu. No i w przeciwieństwie do ryżu ma jeszcze jakieś witaminy których szlag nie trafił od gotowania i minerały, których nie wyssała woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja wbijam w siebie 3600kcal w 3 posiłkach więc da rady masować . Wersja 16/8 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
__Logan__

obserwuj temp przez kilka dni
norma 36,6 to norma ksiazkowa ... ze tak ujme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
No i niestety ale bede musial jesc przed trenem a chcialem sprobowac na czczo (tylko z bcaa):/
Trening mam o 19 i koncze kolo 20:30 wiec nie dam rady w 2.5h wcisnac 2.5k kalorii.


faktycznie malo czasu
wiec
przed treningiem 90 min - bialko dosc duzo i tluszcz - troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu i jak wygląda sprawa z węglami z owoców? Jak wypadają testy?

fazy beta nie ma - nie mam obecnie klientow osobistych - brak czasu
a na forum ludzie z doskoku jedynie raportuja - brak oficialnej grupy wsparcia

ale z tego co czytam - wszyscy zadowoleni

A tutaj IG chyba nie ma większego znaczenia

ano zdecydowanie mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ja wbijam w siebie 3600kcal w 3 posiłkach więc da rady masować . Wersja 16/8 .

jak tam pierwsze wrazenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Waga nie zmieniła się narazie . Z głodem radzę sobie super ,posiłki układam wysokotłuszczowe bo jednak nie jest łatwo 1200kcal zjeść . Ale cieszę się że nie jestem już niewolnikiem jedzenia że trzeba jeść co 3 godziny . A druga korzyść przestałem podjadać w środku nocy co było notoryczne i to zazwyczaj były ciastka + mleko w dużych ilościach. Za jakieś 3 tygodnie wejdę na suplementacje (DAA ,Monohydrat+Orogenix ,Beta-Alanina ,EAA, BCAA ,Tribulus ,Kozieradka ,duże dawki wapnia i Vit d3 ) To powinno lepiej ruszyć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium