SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
Węgli ~20g w ciągu dnia.
Dlaczego po treningu mam pic aż 60g WPC?
WPC o 18 jest tylko i wyłącznie po to aby dodać białka w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu musisz dostarczyc bialko szybko wchlanialne,60g chyba w sam raz a jezeli chodzi o bilans to odejmij z innego posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
Nie jestem przekonany czy na shake`a po treningowego potrzebuje aż dwie porcje WPC.
Zawsze piłem jedną porcje i wszystko było Ok.
30 min później jem już duży mięsny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
30g to zapewne rekomendowana dawka producenta. Mysle ze przy 60g beda fajne rezultaty,jezeli dietka jest dopieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tak już jest o jedzeniu, to ja od razu po treningu daję 60g WPC + 50g Carbo + 100g zmielonych płatków owsianych. Zastanawiałem się czy nie rozbić tego na WPC i Carbo od razu po treningu a ok 40 min później węgle złożone, ale nie ma chyba żadnych przeciwwskazań, żeby zostawić jak jest teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu kiedy ukaze sie PB

kolejny - pierwszego wrzesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Węgli ~20g w ciągu dnia.

wspomnialem wyzej co sadze o KD, CKD i TKD

Zawsze piłem jedną porcje i wszystko było Ok.
30 min później jem już duży mięsny posiłek.


czyli nic zlego sie nie dzieje przy obecnym ukladzie

jesli udaje Ci sie dostarczyc odpowiednia ilosc bialka prze kilka h karmienia - nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dunnham

to raczej kwestia preferencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
A ja mam takie nietypowe może pytanie jak na forum sportowe. Otoż jestem na tej diecie już 3 dzień, nie będę wchodził głębiej w szczegóły - mi sie ona po prostu podoba. Może lekko pobolewa mnie żołądek z rana od nadmiaru wpieprzaania wieczoremi , ale tak to już jest. Głównie chodzi mi o jakiś trick względem nałogowych palaczy papierosów i śmiesznych papierosów hehe Mówimy tu o paczce szlugów dziennie i powiedzmy z 2 "jabłkach" dziennie ;) Chodzi mi o mój żołądek, wiem że powoli zaczyna tracić cierpliwośc tym ze jaram szlugi naczczo (a w zasadzie od lat nie jadałem posiłku do godz. 13-14). Czy w takim przypadku stosować jakieś osłonki na żąołądek, prozdrowotne badziewie czy po prostu palenhie na pusty żołądek jest tak samo szkodliwe jak na pełny?
Wiem wiem, to forum sportowe ale jestem w trakci wychodzenia z rozbitego życia;) Sporo juz mam za sobą, zostały mi szlugi i mj hehe

pozdrawiam wszystkich fanatyków pakerni:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry w tej materii nie pomoge ....

powodzenia moge zyczyc jedynie w wychodzeniu na prosta
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium