SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale kiedy przychodzila pora karmienia moj poziom skupienia spadal do minus nieskonczonosci, do konca dnia najchetniej bym juz jadla, robila jedzenie i ewentualnie cos czytala/oglądała mało angazującego intelekt.

tak tez celebruje po calym pelnym wyzwan dniu swoja pore karmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a na szybko posilki w plynie bialko + nieco tluszczu (np maslo orzechow) znakomicie sie sprawdzaja

powodzenia w kombinowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
binu pytasz dlazego az 300 ww w dziennym zapotrzebowaniu...
tyle mi wyszlo z wyliczen...w ciezkie dni treningowe zjem ok 320 w mniej ciezkie ok 280 ..

problemem to nie jest jesli mialbym wypic te ww..ale zauwazylem ze znacznie lepiej organizm reaguje na ww z posilkow...obojetnie jakie onne nie beda czy proste w postaci owocow czy zlozone w postaci produktow skrobiowych...

miesnie sie pompuja staja sie twarde ...po szejku czy odzywce tego nie widze...

co do mojego pytania...zastanawia mnie czy organizm po takiej dawce ww w 1-2 posilkach w ktorkich odstepach czasu zagospodaruje owe ww w taki sam sposob jak w przypadku rozlozenia ich w czasie..

tak jak mowilem zjedzenie ok 200 ww w potreningowym posilku nie sprawia mi problemow..kolejne natomiast tak...


chcialbym jeszcze powiedziec nieco o robieniu masy na J/NJ bo poruszony zostal taki watek w ostatnich postach...

waga pojdzie w gore..ale nie odrazu taka jest prawda...zreszta nie dziwmy sie temu zmieniamy o 360 stopni metody odrzywiania. musimy organizm nauczyc tego toru bo jest to cos zupelnie nowe biorac pod uwage fakt ze zwykle jadalismy co 2-3 h...
zaczynajac J/NJ zjadalem zwoje zapotrzebowanie kaloryczne i chudlem...schudlem 3 kg tylko poprzez zmiane zywienia..natomiast teraz zaobserwowalem ze waga idzie powoli w gore..zwiekaszam powoli ciezary popimo wielu powt w seriach(16-10) i czuje sie bardzo dobrze...

z moich obserwacji wynika ze bilans musi byc troche wiekszy na J/NJ niz na tradycyjnej zbilansowanej jesli chcemy zrobic mase...

ale jak wiadomo to kwestia indywidualna...

Zmieniony przez - Ćiastuś_ w dniu 2011-07-31 10:58:02

Zmieniony przez - Ćiastuś_ w dniu 2011-07-31 11:00:00

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1166
Ja jestem po tygodniu odżywiania się na j/nj i oto efekty:
w wadze -3 kg, w pasie nas pępkiem -6cm, na wysokości pępka -6cm, udo -1cm(tu zawsze najgorzej u mnie, mam bycze uda, teraz 70cm w najszerszym miejscu). Na razie nie zmieniam nic, bo idzie pięknie. To na pewno nie schodzi już sama woda, przed j/nj jechałem na keto i większości wody i glikogenu się pozbyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu w 6 numerze PB jest fajny artykulik o carb cycling nie jestem pewnien czy tu juz ktos to poruszal ale podoba mi sie ten temat czy jest sens wrzucic go na JNJ??? Gdzies cos obilo mi sie o uszy ze ludzie z grupa krwi A (taka posiadam) lepiej redukuja z wieksza iloscia wegli na bilansie ujemnym. A ten carbcycling chyba bardzo by tu sie sprawdzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2320
Właśnie szykowałem się do normalnej redukcji aż do momentu kiedy znalazłem temat diety JNJ. Zdecydowałem się na nią i od jutra rozpoczynam redukcje.
Wiek 25 lat, 180 cm, 86 kg i 95,5 cm w pasie(po największym obwodzie). Z racji że dopiero o 19.30 rozpoczynam trening będe musiał ok 16 zjesc posiłek składający się z 250 g mięsa i warzywa. Przed treningiem i w czasie treningu BCAA po treningu 30 g białka. Ok 21 kolejny posiłek 250 g miesa plus warzywa a przed snem 100g twarogu z jogurtem oraz witaminki i omega 3. Mięso będzie robione na grillu lub parze. Razem wychodzi ok 2000 kal. Więc ogólnie wszystko jest ok czy będzie trzeba coś poprawić? Ćwiczę 3 razy w tyg plus 3 razy areoby/interwały (co najlepiej stosować?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6280
chcę zastosować dietę j/nj i mam pytanie czy lepiej robić trening o 9 i jeść po treningu te 4 posiłki czy lepiej trening o 15;30? w jakim czasie należy zjeść posiłki i jakie odstępy czasu ? przed treningiem coś jeść czy nie? waga ok 110, bf ok 30%, niedoczynność tarczycy do tego. Biniu pomożesz ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
binu pytasz dlazego az 300 ww w dziennym zapotrzebowaniu...
tyle mi wyszlo z wyliczen...w ciezkie dni treningowe zjem ok 320 w mniej ciezkie ok 280 ..


hmmm co do wyliczen to trzymam sie od nich dosc daleko
jak sie takie ilosci sprawdzaja w praktyce ?

problemem to nie jest jesli mialbym wypic te ww..ale zauwazylem ze znacznie lepiej organizm reaguje na ww z posilkow...obojetnie jakie onne nie beda czy proste w postaci owocow czy zlozone w postaci produktow skrobiowych...
miesnie sie pompuja staja sie twarde ...po szejku czy odzywce tego nie widze...


OK cenna wiadomosc dla Ciebie
po treningu jednak czesc ww powienes przyjc w postaci plynu - czas
jesli jednak treing masz co kilka dni - nie ma problemu

co do mojego pytania...zastanawia mnie czy organizm po takiej dawce ww w 1-2 posilkach w ktorkich odstepach czasu zagospodaruje owe ww w taki sam sposob jak w przypadku rozlozenia ich w czasie..


polecam artykul

DNL
– zamiana
węglowodanów
w tłuszcz
– możliwe
czy niemożliwe..?

w numerze 5 Perfect Body - chyba wszystko co wazne na temat ww tam pada

tak jak mowilem zjedzenie ok 200 ww w potreningowym posilku nie sprawia mi problemow..kolejne natomiast tak...


ja bym posluchal organizmu i nie dociskal ww
pytanie z poczatku posta


chcialbym jeszcze powiedziec nieco o robieniu masy na J/NJ bo poruszony zostal taki watek w ostatnich postach...
waga pojdzie w gore..ale nie odrazu taka jest prawda...zreszta nie dziwmy sie temu zmieniamy o 360 stopni metody odrzywiania. musimy organizm nauczyc tego toru bo jest to cos zupelnie nowe biorac pod uwage fakt ze zwykle jadalismy co 2-3 h...
zaczynajac J/NJ zjadalem zwoje zapotrzebowanie kaloryczne i chudlem...schudlem 3 kg tylko poprzez zmiane zywienia..natomiast teraz zaobserwowalem ze waga idzie powoli w gore..zwiekaszam powoli ciezary popimo wielu powt w seriach(16-10) i czuje sie bardzo dobrze...
z moich obserwacji wynika ze bilans musi byc troche wiekszy na J/NJ niz na tradycyjnej zbilansowanej jesli chcemy zrobic mase...


ew przyczyn moze byc wiele nie zrzucalbym wylacznie zaslugi na J/NJ
choc oczywiscie wiemy dobrze ze zapotrzebowanie NIE jest stale

cenne uwagi dlatego dalem boldem !
dzieki !
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ja jestem po tygodniu odżywiania się na j/nj i oto efekty:
w wadze -3 kg, w pasie nas pępkiem -6cm, na wysokości pępka -6cm, udo -1cm(tu zawsze najgorzej u mnie, mam bycze uda, teraz 70cm w najszerszym miejscu). Na razie nie zmieniam nic, bo idzie pięknie. To na pewno nie schodzi już sama woda, przed j/nj jechałem na keto i większości wody i glikogenu się pozbyłem.


gratuluje !
kolejny przyklad na dzialanie
oraz na
BRAK KONIECZNOSCI KETOZY PRZY DIECIE JEM / NIE JEM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium