SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LG Tips&Tricks:

LG na masę: DT +40% kcal / DNT 0 kaloryczne
LG na powolną, b. dobrej jakości masę: DT +40% kcal / DNT -10% kcal
LG na rekompozycję: DT +20% kcal / DNT -20% kcal
LG na redukcję przy max. zachowaniu masy: DT +10% kcal / DNT -35% kcal

ruski niedźwiedź gdzieś to wkleił

ogólnie po całkiem udanym recompie robiłem drugą opcję

węgle tylko po treningu, nawet w podwójnej dawce

ogólnie to jadłem przykładowo

12 jajek
TRENING
100g owsianych+miodek, 250g kurczaka/ryby lub innego chudego mięsa
12 jajek

+ wiadomo - oliwa, masło, orzechy i warzywa

w dni nietreningowe jadłem podobnie, ale węgle tylko tyle co z warzyw, w drugim posiłku 500g tłustszego mięsa, a na ostatni posiłek twaróg

ogólnie po wielu eksperymentach i poszukiwaniach, doszedłem do wniosku, że węgle w dni nietreningowe są zbędne, przynajmniej dla mnie, tak samo jak nadwyżka kalorii, dlatego w dni te trzymam bilans zerowy +- 100 kcal, zależy co jem

jak chciałem więcej węgli, to waliłem je po treningu w podwójnej dawce, np 200g owsiany, rozgotowane 100g ryżu + 100g owsiany itd., dla mnie była dużo lepsza opcja niż przed treningiem czy w nietreningowe, po treningu są najpotrzebniejsze i jak dla mnie to najlepszy okres na jedzenie ich, nawet w tak śmiertelnych dawkach jak 200g na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Ogólnie powiedz jaka tendencja do tycia Majkel. Reagujesz jak większość endo na ww? Retencja wody, puchnięcie bez powodu, łapanie fatu przy większej ilości ww?
W oryginale jest -60% ww z dni treningowych na dzień nietreningowy. Podbijanie tłuszczem, białko zostaje.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-12-29 15:21:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ludi_
Ogólnie powiedz jaka tendencja do tycia Majkel. Reagujesz jak większość endo na ww? Retencja wody, puchnięcie bez powodu, łapanie fatu przy większej ilości ww?
W oryginale jest -60% ww z dni treningowych na dzień nietreningowy. Podbijanie tłuszczem, białko zostaje.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-12-29 15:21:19


dokładnie tak ale tylko jesli dużo ww daje przez jakiś czas, np jak teraz 3x w tyg cwiczyłem rano po DT, "po ładowaniu" czułem się ok, ale dawniej duże ilości węgli ( pow 300 ) przez kilkanascie dni - zalewało mnie.

Mam problem czy trzymać non stop te 3400kcal i manipulować węglami DT/DNT czy jechać oprócz CC również manipulując 3400/2900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28344
Ja robie tak od jakiegoś miesiąca: DT +20% kcal i 3-4g wegli / DNT 0 kcal i 0 wegli
Jak ktoś ma problemy z węglami to po co dawać je wtedy kiedy są zupełnie niepotrzebne?
I póki co nie zalewa a jestem klasycznym endo. A dodam że próbowałem masować "Tradycyjnie" i skonczyło się to redukcją po 2 miesiącach :D
Ogołnie J/NJ mi bardzo przypasowało.Cieszy mnie bardzo że w ogóle mnie nie kusi na cheaty bo nawet nie ma kiedy to wsunąć. Z siłą na treningach nie ma problemu żadnego.
Chyba już zostane na dłuuuugo przy J/NJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
MajkelTSW
Ludi_
Ogólnie powiedz jaka tendencja do tycia Majkel. Reagujesz jak większość endo na ww? Retencja wody, puchnięcie bez powodu, łapanie fatu przy większej ilości ww?
W oryginale jest -60% ww z dni treningowych na dzień nietreningowy. Podbijanie tłuszczem, białko zostaje.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-12-29 15:21:19


dokładnie tak ale tylko jesli dużo ww daje przez jakiś czas, np jak teraz 3x w tyg cwiczyłem rano po DT, "po ładowaniu" czułem się ok, ale dawniej duże ilości węgli ( pow 300 ) przez kilkanascie dni - zalewało mnie.

Mam problem czy trzymać non stop te 3400kcal i manipulować węglami DT/DNT czy jechać oprócz CC również manipulując 3400/2900


Jesli DNT to "lezenie na kanapie" to mniej kalorii. Co do wegli to jak uwazasz, w sumie jesli masz taki problem to najbezpieczniejsza opcja jest to co napisal Ludi.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1085
Ludi nie jest mi w stanie pomóc, to muszę się jeszcze raz zwrócić do Ciebie Biniu o pomoc;)
Jak będziesz miał czas to rzuć proszę okiem na mój post ze str.242

Z góry dziękuję za pomoc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
__Logan__
MajkelTSW
Ludi_
Ogólnie powiedz jaka tendencja do tycia Majkel. Reagujesz jak większość endo na ww? Retencja wody, puchnięcie bez powodu, łapanie fatu przy większej ilości ww?
W oryginale jest -60% ww z dni treningowych na dzień nietreningowy. Podbijanie tłuszczem, białko zostaje.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-12-29 15:21:19


dokładnie tak ale tylko jesli dużo ww daje przez jakiś czas, np jak teraz 3x w tyg cwiczyłem rano po DT, "po ładowaniu" czułem się ok, ale dawniej duże ilości węgli ( pow 300 ) przez kilkanascie dni - zalewało mnie.

Mam problem czy trzymać non stop te 3400kcal i manipulować węglami DT/DNT czy jechać oprócz CC również manipulując 3400/2900


Jesli DNT to "lezenie na kanapie" to mniej kalorii. Co do wegli to jak uwazasz, w sumie jesli masz taki problem to najbezpieczniejsza opcja jest to co napisal Ludi.


DNT to zdrowe opyerdalanie sie nic praktycznie wtedy nie robie.

Czyli dam 3400/2900 + CC dzieki Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Biniu - pisales kiedys, ze nie bedzie wielkiej roznicy jesli posilek po treningowy wyjdzie godzine czy kilka godzin po (zakladajac, ze nie interesuje nas temat glikogenu).
Problem mam taki, ze raz na miesiac wypadnie mi treningrano i po nim do pracy. Moge jesc w pracy ale jakos wole w domu na spokojnie wiec musialo by to wygladac tak:
10-11 trening, na 12 do pracy i potem po 16 jedzenie.
Czy bedzie to jakas wielka szkoda?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
__Logan__
Biniu - pisales kiedys, ze nie bedzie wielkiej roznicy jesli posilek po treningowy wyjdzie godzine czy kilka godzin po (zakladajac, ze nie interesuje nas temat glikogenu).
Problem mam taki, ze raz na miesiac wypadnie mi treningrano i po nim do pracy. Moge jesc w pracy ale jakos wole w domu na spokojnie wiec musialo by to wygladac tak:
10-11 trening, na 12 do pracy i potem po 16 jedzenie.
Czy bedzie to jakas wielka szkoda?


raz na miesiąc, nie przejmuj się tym, nie odczujesz żadnej różnicy, poza tym na początku swojej wypowiedzi odpowiadasz już na swoje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
__Logan__
Biniu - pisales kiedys, ze nie bedzie wielkiej roznicy jesli posilek po treningowy wyjdzie godzine czy kilka godzin po (zakladajac, ze nie interesuje nas temat glikogenu).


ale o ile pamietam mowilem to wlasnie w kontekscie glikogenu ...
jesli jednak pomijamy te sprawe - zalezenie Martina BCAA Xplode popijane przed, na i po trneingu wystarcza

cenowo nie bedzie rowniez problemu skoro to okazjonalnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium