SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
tao822 Żeby nie było. Pas poszedł o 1,5cm... ale w górę Jednak znając swój organizm jeśli będę jadł tyle co jem to już mocno mi się obwód nie zwiększy. A co jem? 550g mięsa, 150g twarogu, omlet 4 jaj xxl z owsiakami, ze 4,5 torby ryżu, trochę owoców, z 6 łyżek oliwy zamiennie z masłem orzechowym + oliwa ze smażenia, do tego od czasu do czasu jakieś cheaty. Hmmm... o czymś zapomniałem? W każdym razie jak czytam wasze posty dochodzę do wniosku, że dostarczam trochę za dużo węgli złożonych i za mało prostych i do tej pory popełniałem głupi błąd, polegający na tym, że jadłem za dużo węgli przed treningiem.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no to forum mnie zalatwilo przez weekend - co wchodzilem to dziwniejszy komunikat - widze ze Koledzy mieli wiecej szczescia

czy sa jakies pytania bez odpowiedzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zostalem bez odpowiedzi ;) moze mam BTW zle dobrane lub faktycznie za duzo calori do robienia redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a pytanie i background brzmi ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pas stoi caly czas w miejscu. wrzucilem moje dzienne menu dwie strony wczesniej zebys rzucil okiem jezeli mozesz gdzie tkwi blad. waga obecnie 90 kg wzrost 178cm trening 4xtydzien praca umiarkowana stojaca. z wyliczen jezeli dobrze policzylem to wychodzi kolo 3200 cal ja wcinam ok 2800cal. Moze pas stoi bo za malo lub za duzo calori zle BTW lub spozywane produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Biniu - ja pisalem do Ciebie, cytuje:

swoja droga jesli juz jakikolwiek posilek przed treningiem to raczej duzo bialka, malo tluszczu, >> 0 ww

Biniu - czy ta wypowiedz dotyczy specyfiki J/NJ? Ja musze zjesc przed trneingowy bo nie zmieszcze sie w czasie z kaloriami i moj posilek to bialko+ww. Czy wg Ciebie zamienic na same bialko?
Jesli tak to dlaczego? Chodzi o wykorzystanie wrazliwosci insulinowej? Przeciez bialko tez powoduje wyrzut insuliny wiec wyjdzie na to samo.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Poniewaz nie moge edytowac bedzie post pod postem.
Biniu - wg Ciebie lepsze efekty redukcji beda z posilkiem przed czy bez? Martin zaleca posilek przed.

Ludi - stosujesz wersje z posilkiem przed czy tylko po?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 788
Martin B. zaleca:
1. trening na czczo poprzedzony 15min przed 10gBCAA/EAA
2. 1 posiłek na 2-3 h przed treningiem 25% dziennego zapotrzebowania
3. 2 posiłki przed treningiem o podobnym składzie procentowym
\Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Ludi - stosujesz wersje z posilkiem przed czy tylko po?

Na masie dawałem białko+ww, po treningu białko+ww. Na redukcji nie daję posiłku przed, same BCAA. Generalnie jak jadłem ww przed treningiem, to byłem śpiący bardziej niż gotowy do ćwiczenia, za to na czczo byłem gotowy do ćwiczenia. Jedyny powód tego, to stworzenie sobie anabolizmu przed i po treningiem. Sądzę, że tak jak Martin posiłek na masie powinien być przed treningiem. Chociażby 30g białka, 50g ww. Niczego to nie zahamuje, a da dobre środowisko do budowania mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Hehe. Dobrze, że znowu wszystko działa na forum. Pas zleciał mi teraz o prawie cm, czyli wrócił, powiedzmy, do normy. Mięśnie oczywiście nieco bardziej widoczne i cieszyło mnie to do momentu gdy stanąłem na wagę. Zniżyła się o 1,2kg. Niby jestem endo, ale metabolizm mi tak przyspieszył, że chyba pokuszę się o pełne 4k w dni treningowe. Nie jest do końca tak jakbym chciał, a te wahania pasa i wagi są bardzo dziwne.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium