SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. Podstawowa zasada: 1-3 serii rozgrzewkowych oraz 1 seria na ciężarze jakim wykonamy 10 prawidłowych technicznych powtórzeń, następnie wykonujemy 3 rest pausy. Jeśli zaliczymy wykonaliśmy za dużo powt

Wszystko jasne jeśli chodzi o zakresy 11-15
A co z zakresami 15-20 i 15-30? Jak do nich dobrać ciężarki?


analogicznie
masz 3 mini serie aby przekroczyc minimum powtorzen
jesli przekroczyles
w next TEN sam trening zwiekszasz obciazenie
jesli nie udalo sie i sytuacja sie powtarza - zmieniasz cwiczenie


Zwykle każdy cykl zaczyna się nieco lżej by móc przez te 2 a maksymalnie 3 tygodnie wdrożyć się w program i "wyuczyć" nowych technik, ruchów itp oraz by móc progresować dłuższy czas a nie wyprztykać się w 3 tygodnie.
Tutaj postępujemy podobnie? Jeśli tak to z jakiego pułapu % startować?


jak to zawsze Bryan mowi stopien wytrenowania miesnia jest zmienny
jaki wiec jest Twoj stopien ?
trenowales ciezko/lekko/przerwa /etc

2. NIE zapomnij o OBOWAZKOWYCH i bolesnych (choc oczywiscie bezpiecznych) rozciaganiach po kazdej skonczonej grupie miesni

swoja droga moze trzeba zalozyc osobny post w tym dziale na temat trneingu DC - ile bede mogl pomoc - pomoge - choc sam nie sadze abym potrafil wykorzystywac wszystko co daje DC (braki w mozliwosci zaangazowania sie na 100%)

o to prosze - ten zosatwmy dla JEM / NIE JEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rozumiem że nie ma to wiekszego znaczenia ze zaczynam jesc od 17 a trenuje po 19?

jesli okno karmienia od 20-30 jest zbyt krotkie - a MOZE tak byc
przyjmij okolo 17stej posilek
glownie bialko i tluszcze

Jeśli mogliubyscie mi podac proporcje na makroskladniki przy nacisku na redukcje jakie powinny mnie obowiazywac przy j/nj? Dzisjaj jest to na oko, ale chce sie przylozyc


podstawowe zasady ustalania diety obowiazuja

jelsi robiz redukcje prosze zapoznaj sie z artykulem na stronie
Perfect Body

http://bit.ly/qT7ZJd

Jak z suplementacja leucyna, arginina?
Czy bcaa mozna popijac w ciagu dnia ?


arginina np w stacku przedtreningowym - wlasnie w tym czasie

nie ma obowiazku popijania BCAA Xplode w trkacie dnia
ale moze miec to swoje plusy - nikt chyba jednak nie stosowal tego wariantu jeszcze (wiekszosc jednak liczy pieniadze)

jesli Cie stac - moze byc pomocne

oczywitym jst jednak to ze przed i na treningu to bedzie mialo swoje duze plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Witam w ktoryms PB jest wzmianka na temat aero aby podzielic je na dwie czesci. Czy rano hiit rowerek 15 min i po silce aero bieg 15 min jest optymalnnym czasem przy redukcji?


HIIT jest optymalny wg mnie tylko wtedy gdy nie masz czasu na pelne aerony (pomijam np sprawnosc ukladu krwionosnego - mam na mysli sam fat)
ale jesli nie przetrenowujesz nog przez HIIT i przed nimi popijasz BCAA - OK

a badanie o ktorym mowisz o ile pamietam wykorzystywalo tradycyjna forme


Z innej beczki co lepsze przy redukcji maslo orzechowe czy orzechy. Chodzi mi o caloksztalt


jako produkt pierwotny - orzechy

ale jesli potrzebujesz duzo kalorii w diecie latwoej zjesz maslo orzechowe
wiec jak zawsze odpowiedz brzmi - ZALEZY !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo o uzupelnienie diety i aby zabic monotonnosc myslalem aby jesc zamiennie raz maslo orzevhowe raz orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
smacznego zatem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Biniu założę osobny temat w dziale
faktycznie, ten topic pozostać powinien dla J/NJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak w PB jest wzmianka tylko o aero i tam rozbili 30min na 3 x 10. Ale czy ten czas byl przypadkowy to 30min??? Czy to jakis optymalny czas miedzy spalaniem tluszczu a zachowaniem miecha??? Ja robie rano rowerek 15 min aero czasem jak hiit i po silce 15 min biegu. Czy to wystarczy czy zwiekszyc czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sadze ze ukladajac badanie (moja spekulacja) raczje kierowali sie tym jak zmusisc uczesntijkow chocby do tych 30 minut wysilku zamiast ogladania TV/komputera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Twoja propozycja optymalnego czasu dla aero???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kulturysci czesto korzystaja z przedzialu 45-60 min
i jest on wykonywalny - co wazne !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium