SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jaka jest "górna granica" J/NJ? 6/18, 7/17, 8/16, 9/15? Domyslam sie, że to sprawa indywidualna, ale chodzi mi o ogolne zalozenia.

granica w ktora strone ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
Chodzi mi o gorna granice okresu jedzenia. Jak dlugo moze trwac ten okres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Zalif ogólne założenia to było 16h postu 8h papu. I sądzę że 16h postu to dolna granica, w miarę wytrwałości możesz zwiększać post o 1h w górę. Ja ostatnio swoją przygodę z J/NJ skończyłem na 20h postu i 4h jedzenia.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Biniu - tak przy okazji znowu będę wchodzić na J/NJ :) Więc w przeciągu dwóch najbliższych dni będzie mi potrzebna twoja pomoc w ogarnięciu co nieco tego tematu na nowo.
Rzeknę tylko tylę, iż na J/NJ po tygodniu było widać fajne rezultaty, a teraz 3tyg. normalnego jedzenia (7-8 małych posiłków) i rezultatów ni jak, nawet z HIIT'em nie ma.
A akurat od września będą zajęcia od 12 do 19, więc wtedy J/NJ powinno się sprawdzić.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
Ja nie zaczynam, tylko zmieniam:) Przez ostatnie pare tygodni bylem na J\NJ 5\19h i zszedlem do 7% BF. Caly czas low carb, pod koniec keto. Teraz chce zwiekszyc liczbe kalorii, dolowyc wegle wiec objetosc posilkow bedzie wieksza. Zeby zjesc wiecej potrzebuje wiecej czasu:)Z 5h przejde na 7-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2320
dzisiaj mam za sobą drugi dzien diety i treningu na siłce. Z postem nie ma problemu tylko po treningu czyli ok 21 ciężko mi jest zjeść taką dużą dawkę jedzenia. Jeśli chodzi o trening to jest power kumpel z którym ćwiczę nie wie co się ze mną dzieje:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
dzieki biniu jak cos jeszcze bedzie mnie dreczylo to podbije...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
doradzcie
1 co lepsze pestki dyni czy np orzechy wloskie???
2 o co kaman z tymi weglami z owocow? Ze zamiast michy ryzu dawac banany??? Czy fruktoza byla by dobrym zamiennikiem przy redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zalif ogólne założenia to było 16h postu 8h papu.

to zalecenia Martina w LeanGains

osobiscie preferuja jako baze wyjsciowa podzial 18/6
w przypadku diety z tendencja do skracania pory karmienia (po czesci psychologia)
podczas masy byc moze nieco dluzsze karmienie
JEM / NIE JEM nie ma sztywnych regul
jesli np czujesz ze np niskokaloryczny owoc podczas pory postu jest Tobie niezbedny aby dobrze kontynuowac diete - rob to

wszystko zalezy od czlowieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rzeknę tylko tylę, iż na J/NJ po tygodniu było widać fajne rezultaty, a teraz 3tyg. normalnego jedzenia (7-8 małych posiłków) i rezultatów ni jak, nawet z HIIT'em nie ma.

no popatrz

A akurat od września będą zajęcia od 12 do 19, więc wtedy J/NJ powinno się sprawdzić.

no popatrz x2

zapraszam z pytaniami

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2011-08-03 07:39:23
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium