SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300128

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tutaj jeden z kolegów, specjalizujący się w jem/nie jem, wrzuca swoje przemyślenia na temat suplementacji przy tej diecie:

http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=2665.0

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1926
Jakby organizm nie przyswajał w ogóle jedzenia, bo nieważne czy akurat jem czy poszcze cały czas mnie ssie, jak zjem posiłek to na kilkanaście minut trochę mniej. Są momenty że mnie tylko lekko pobolewa.Do tego dochodzi osłabienie, jak wlewam w siebie oliwe to całego mnie rozpala, a dzisiaj np. po zjedzeniu posiłku białko + tłuszcz miałem to uczucie wilczego głodu na słodkie. Byłem już wcześniej na low carb, jadłem 100-150 g węgli i czułem się w porządku, teraz jem 250g ww. Kalorii jest 2700 - 2800 + warzywa. Dobrym rozwiązaniem byłoby wejście w ketoze na dzień, dwa żeby organizm jakby to ująć nauczył się czerpać energie z tłuszczy i potem dorzucenie więcej węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
AXEL97
ale to tez zasluga troche ze trening pobudza krazenie ogolnie po wysilku zawsze jest cieplej , nie zaleznie od j/nj, przeciez od dawna nawet jest powiedzenie po wysilku "ale sie zgrzałem"


Masz racje ale mimo wszystko czuje TEF i jest to spowodowane wiekszymi posilkami. Czasami trenuje 10-12 a cieplo czuje wieczorem i w nocy.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dokladnie to mam na mysli - jesli ktos nie wierzyl w TEF nie byl na diecie JEM / NIE JEM ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kim dzong il
Jakby organizm nie przyswajał w ogóle jedzenia, bo nieważne czy akurat jem czy poszcze cały czas mnie ssie, jak zjem posiłek to na kilkanaście minut trochę mniej. Są momenty że mnie tylko lekko pobolewa.Do tego dochodzi osłabienie, jak wlewam w siebie oliwe to całego mnie rozpala, a dzisiaj np. po zjedzeniu posiłku białko + tłuszcz miałem to uczucie wilczego głodu na słodkie. Byłem już wcześniej na low carb, jadłem 100-150 g węgli i czułem się w porządku, teraz jem 250g ww. Kalorii jest 2700 - 2800 + warzywa. Dobrym rozwiązaniem byłoby wejście w ketoze na dzień, dwa żeby organizm jakby to ująć nauczył się czerpać energie z tłuszczy i potem dorzucenie więcej węgli?


a Twoim obecnym celem jest ...?
sorka za pytanie ale userow mamy w tym watku wieellluuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1926
Redukcja 10 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w w/w linku zaciekawiło mnie jedno zdanie

9-10: szybki godzinny spacer (absolutnie nie przekraczamy 130 przypominam energia ma być czerpana z kwasów tłuszczowych nie z mięśni)

jak ma się do tego bieganie średnim tempem 20-30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1043
Cześć, możecie spojrzeć na moją dietę i dać pare wskazówek ?

Waga : 102
bf : ok.20%
wiek : 18
Cel : redukcja tkanki tłuszczowej
Więc tak, pierwszy posiłek nie dam raczej rady wcześniej niż o 17:30 i będzie to banan ( + ew. odżywka białkowa)
Później w domu (ok.18) następny posilek. czy może tak byc ?
Jak rozlożyć te posiłki w czasie ?





Zmieniony przez - psp23 w dniu 2012-01-15 01:38:59

Zmieniony przez - psp23 w dniu 2012-01-15 02:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Banan/odzywka bialkowa to nie jest posilke chyba, ze to ma byc zaraz po treningu.
Mozesz to rozkladac jak Ci pasuje, ja np czasem jem 2 a czasem 4 posilki, nie ma to wiekszego znaczenia.
Zakladam, ze warzywa masz w diecie tylko ich nie wliczasz.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1043
Banana zjem od razu po treningu :D warzyw nie wliczam dzięki :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium