SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jestem ciekawy czemu jednym leci 3kg na wadze i 8cm z pasa a drugim wrecz odwrotnie...

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14697
Biniu, mam dwa pytania do Ciebie.

Kojarzę, że kilkukrotnie w temacie polecałeś therm stim bądź therm speed w fazie postu jak kogoś ciśnie głód. Które to było? Pytam bo znaleźć nie mogę.

A druga sprawa, który z tych dwóch produktów może być lepszy jako wspomagacz na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
Therm speed polecał Biniu na głod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Molu86
jak sie ucina na chama i robi wszytsko wbrew temu to proponuja
to innego wyjscie nie bedzie jak 8kg i 3cm w pasie

jak sie nie je
jak sie nie je i duzo kreci aero
jak sie nie je , duzo kreci aero i ma ciezki trening silowy 6x/week
inaczej byc nie moze

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dlatego trzeba stopniowo schodzić z kalorii, a nie np. z masowania 3,5kcal przejść na redukcję 2,2kcal. Sam to zrozumiałem po pewnym czasie. Kopiemy sobie hormony tarczycy i testosteron. Potem nie dość, że chudniemy tylko na wadze, to jeszcze mamy choojowe libido i samopoczucie w ciągu dnia.
Jak się organizm wyrzuci z rutyny, to potem dzieją się takie cuda. U mnie redukcja, to trzymanie wagi na podobnym poziomie jak na masie, redukowania pasa i poprawa wyglądu. Waga jest jednym z gorszych wyznaczników. Gdybym wszedł na wagę i zobaczył, że poleciało więcej niż 3kg w krótkim czasie, to wiedziałbym, że poza wodą i glikogenem kochać też poszły się mięśnie.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-09-25 14:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak mówisz waga jest złym wyznacznikiem liczą się obwody bo nie możliwością jest byśmy chudli 8kg tłuszczu bo to jest 7tys kalorii raz 8 czyli 56 tys kalorii tyle byśmy musieli mieć ujemnego bilansu i wysiłku ale tłuszcz wiąże także wodę i gubimy wodę glikogen tłuszcz i nie kiedy mięśnie AA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Tym wynikiem (3kg i 8cm w pasie) pochwalila sie kobieta, a jej raczej bimba masa miesniowa .
Ja jestem na tej diecie od 2 tygodni. Nie ma zadnego problemu z glodem. Moj post trwa zwykle ok. 18 godzin. Troche poburczy w brzuchu okolo godziny 2-3 po poludniu i to tyle. Miesnie sa caly dzien plaskie, zyly pochowane, jest mi zimno, ale jest doskonala koncentracja w pracy. Natomiast juz w chwile po pierwszym posilku czuje, ze miesnie sie "napelniaja" w miare jedzenia robi sie przyjemnie cieplo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Właśnie to samo zauważyłem co Ty. Myślałem, że tylko ja tak mam. Rano wstaję i mam pochowane żyły, słabo w ogóle czuję mięśnie i ogólnie czuje się płaski. Pierwszy posiłek, trochę mija czasu i wszystko wraca do normy.
Pewnie duża w tym zasługa aminokwasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jestem w trakcie czytania starego postu o tej diecie, a chciabym zaczac od jutra wiec mam pytanko.
Moze ktos podac swoje przykladowe posilki? Probowalem sobie ulozyc dzien jutrzejszy czyli kolo 17:30 pierwszy posilek, 19 silka i dalej posilki ale wychodzi mi malo kalorii. Boje sie, ze nie bede wstanie "upchac" odpowiedniej ilosci kalorii w tym czasie mimo, ze jestem na redukcji i w DT to tylko 2500 (oczywiscie "tylko" w zbilansowanej).
Z gory dzieki.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium